Не пропусти

Вознесенська молодь має змогу стати першими учасниками проекту «Доступність у туристичній сфері»

31 січня місто з робочим візитом відвідав ректор Чорноморського національного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко зі своїми колегами з метою презентації молодіжного проекту «Доступність у туристичній сфері». На зустріч до освітян завітали міський голова Віталій Луков зі своїми заступниками, працівники міської ради, класні керівники та школярі 8-11 класів загальноосвітніх шкіл міста.

Ректор університету розповів всім присутнім про університет, його історію та спеціальності, якими кожен бажаючий може оволодіти, навчаючись у ВУЗі. Леонід Павлович зауважив, що на сьогодні Чорноморський національний університет ім. Петра Могили є найбільшим університетом Миколаївщини, в якому навчається велика кількість студентів з Вознесенська та Вознесенського району.

Дмитро Сай, який обіймає посаду декана факультету соціології, презентував молоді проект «Доступність у туристичній сфері», учасниками якого будуть саме вознесенці. Загальна кількість дітей, яка може брати участь у цьому пілотному проекті, складає 50 чоловік віком від 12 до 17 років. Також проект є інклюзивним, що означає можливість участі в ньому дітей з особливими потребами.

Зауважено, що це не перший соціальний проект університету в Миколаївській області. Декілька років тому вознесенці вже брали участь у таких проектах як — «Молоді футбольні волонтери», в рамках якого проводилися тренінги для вчителів фізичної культури, та «Я знаю, я можу» — учасники отримували міні-гранти у розмірі до 5000 гривень на реалізацію різноманітних проектів.

Отже, проект «Доступність у туристичній сфері» складається із трьох частин, головною темою якого є медіа освіта молоді. Координатори будуть навчати випускників як знімати відеоролики, відеоподкасти та правильно їх рекламувати, як розміщувати інформацію та фотографії у соціальних мережах Facebook та Instagram аби вони були популярними тощо. Реалізація проекту планується розпочатися наприкінці травня – початку червня цього року.

Першим етапом проекту є п’ятиденна школа, під час якої учасники проекту будуть разом жити та виконувати відповідні завдання щодо медіа освіти. Школа буде переїжджати в різні туристичні місця Вознесенська та Вознесенського району, робити фото та відеозйомки, публікуючи матеріали на власні профілі до YouTube та Facebook. Перший етап проекту завершиться показом фільму на всеукраїнському рівні (м. Миколаїв) про Вознесенськ та її молодь, який буде знімати професійна команда кінооператорів із Америки. Показ доповнять відео, які під час проходження першого етапу проекту були зняті дітьми.

На другому етапі учасники проекту розділяться на 5-6 команд, кожній з яких буде надано міні-грант у розмірі 5000 гривень. Команда має використати кошти з метою популяризації міста та громади в цілому.

Третій етап включатиме в себе збори, на які будуть запрошені всі учасники проекту зі своїми наробками. Метою заключного етапу проекту є обмін досвідом між молоддю аби потім презентувати його в інших містах України.

Тож запрошуємо вознесенську молодь взяти участь у проекті «Доступність у туристичній сфері», який реалізується за ініціативи Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Детальна інформація про проект буде відома згодом.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6946

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*