Не пропусти

Популіст Луков «за» високу ціну на газ! Міська рада не підтримала звернення до уряду щодо ціни на газ

 

img116

Луков В.Д. та депутат Бобров А.М. демонстративно проголосували проти звернення до Кабміну.

Тим самим, мер Вознесенська підтримав популістичне і економічно слабо обгрунтоване, підвищення ціни на газ для населення у 2018 році.

3 комментарии

  1. БЫВАЛЫЙ

    Міський голова Луков В., секретар ради Торжинська Л. та 12 «їхних депутатів » не підтримали прийняття рішення сесії міськради про звернення до Кабміну щодо зниження ціни на газ для населення. Серед цих «депутатів» так званий волонтер Вестя В., який організовував автопробіг на підтримку Саакашвілі проти діючого президента та його сестриця підприємець Балабушко Т., керівник КП міста Вдовиченко О. та гробових справ майстер Пилипенко Д., жінка голови суду та око в раді знаменитого «борця за справедливість» Григоряна Е. — Вуїв О., та інші.
    Ось так очільник міста зі своїми депутатами піклуються про добробут населення міста. Грош ціна такому меру та цим депутатам . Дивіться тепер громадо за кого ви голосували.

  2. І вірно зробило. Бо це популісти заяви які не до чого не ведуть . Популіст тимошенко все робить для того щоб в країні було гірше і тоді на цих не задоволеннях їй краще критикувати владу і йти до президентства. Для бідних є субсидія а багаті нехай платять . Бо як сплачувати податки і допомагати армії то серед популістів не має бажаючих а як обдурити державу і не легально завозити «євробляхи » то є кому. Досить популізму !

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.