Вознесенськ відвідала делегація з міста Чортків

11 січня до Вознесенська завітала делегація із міста Чортків, що на Тернопільщині, на чолі з міським головою Володимиром Шматько. В складі делегації прибуло десять представників Чортківської міської ради, які мали на меті обмінятися досвітом у розв’язанні аналогічних проблем, які можуть постати перед органами місцевого самоврядування, та ідеями щодо покращення життя у невеличких містах.

Візит гостей розпочався з різдвяної колядки у фойє Виконавчого комітету Вознесенської міської ради, де їх радо зустріли управлінці Вознесенська. Після знайомства посадовці обмінялися питаннями про кількісний склад міських рад, структуру, напрямки роботи, впровадження СУЯ та електронного документообігу.

Наступним етапом була робота в управліннях та відділах. Кожен представник Чортківської міської ради був закріплений за колегою з Вознесенської міської ради, які мали розповісти про свою роботу зсередини та відповісти на всі запитання, які цікавили чортківців.

Після активної роботи працівники міської ради міста Чортків разом з міським головою Віталієм Луковим та його заступниками відправилися до об’єктів, які найбільше цікавили гостей, а саме – амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №4 та фізкультурно-оздоровчого комплексу «Водограй». На базі амбулаторії Володимир Шматько зі своїми помічниками цікавилися програмним забезпеченням та перевагами «Картки вознесенця» щодо модулю «Медицина». На автобусній зупинці біля Вознесенської центральної районної лікарні поспілкувалися з водієм маршрутки та вознесенцями щодо ефективності роботи «картки» по модулю «Транспорт». У ФОК «Водограй» делегація відвідала басейн, тренажерний зал, зали для різноманітних видів боротьби.

12 січня під час засідання виконавчого комітету ВМР гості отримали пам’ятні подарунки про Вознесенськ та запросили вознесенських посадовців відвідати місто Чортків з подібним робочим візитом.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6834

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*