Не пропусти

Вознесенські пожежники (12 ДПРЧ) приймали активну участь у ліквідації масштабної лісової пожежі в Новоодеському р-ні

         Станом на 8:00 20 серпня пожежу на території Новопетрівського лісового урочища Новоодеського району Миколаївської області ліквідовано. Загальна площа горіння склала близько 80 Га. Наразі спостерігаються поодинокі осередки тління. Для оперативного реагування у разі потреби на місці продовжує чергувати техніка та особовий склад Головного управління та Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства. Додатково залучено особовий склад військових частин А 3476 та А1804 Міністерства оборони України.

         Нагадаємо, 19 серпня близько 12 години сталося загорання хвойного настилу та дерев на території Новопетрівського лісового урочища. Спостерігалося одразу декілька осередків горіння. Через поривчастий вітер існувала загроза збільшення масштабів пожежі.

         Загалом до ліквідації пожежі залучалося 240 чоловік та 52 одиниці техніки, з них від ДСНС 80 чоловік особового складу та 18 одиниць техніки. Було розгорнуто роботу штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, до складу якого увійшли голова та представники Миколаївської облдержадміністрації, представники органів місцевої влади та місцевого самоврядування Новоодеського району, керівництво Головного управління ДСНС України у Миколаївській області,  ДП «Миколаївлісгосп», військових частин Міноборони, ГУ Національної поліції в Миколаївській області.

         Спільними зусиллями вдалося приборкати полум’я, ліквідувати масштабну пожежу на території лісового урочища та врятувати лісовий масив від повного знищення.

DSC_0067.JPG

DSC_0795.JPG

DSC_0082.JPG

DSC_0129.JPG

DSC_0133.JPG

DSC_0282.JPG

 DSC_0394.JPG

DSC_0418.JPG

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/13003.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*