Не пропусти

Вознесенск лидирует среди городов Николаевской области по темпам роста доходов бюджета

Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Кушнір повідомив,  що за 7 місяців поточного року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло більше 2,6 млрд грн. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Відповідно до оперативних даних, приріст приріст порівняно за такий же період минулого року склав 32,8%, або +661,8 млн грн.

«Зростання бачимо за всіма основними податками, що утворюють бюджет:
— податок на доходи фізичних осіб – 38,8% (+463,9 млн грн);
— плата за землю – 17,1% (+50,5 млн грн);
— єдиний податок – 40,2% (+88,8 млн грн
)», — зазначив Олександр Кушнір.

Більшість бюджетів області забезпечили перевиконання запланованих на січень-липень надходжень більш як на 5%. Завдяки цьому місцеві органи влади отримують право спрямовувати їх на вирішення першочергових завдань розвитку громади в соціальному та економічному напрямках.

imageimage-2

Так, загальний ресурс від перевиконання склав більше 220 млн грн, серед них: 
— міста обласного значення – 67,3 млн грн, 
— зведені бюджети районів – 94,8 млн грн, 
— ОТГ – 37,1 млн грн.

«Як вже неодноразово наголошував голова облдержадміністрації Олексій Савченко – місцеві органи влади мають активізувати роботу із приведення показників бюджетів у відповідність до реального стану соціально-економічного розвитку своїх громад. Це робиться для того, щоб люди вже зараз відчували переваги від децентралізації», — резюмував заступник голови ОДА Олександр Кушнір.

image-1

Однак, депутат Вознесенської міської ради Соя О.М., член бюджетної комісії, та керівник ГО «Громадський Контроль Вознесенщини» вважає, з цього приводу:

«Створюючи неможливі умови для розвитку підприємництва, видавлюючи за допомогою підвищення податків і тарифів з решти живих вознесенських підприємців останні соки, виконавча влада пишається своїми «здобутками» по частині наповнення міського бюджету за рахунок пересічного покупця товарів і послуг.
При цьому влада сором’язливо замовчує про непомірні ціни в Вознесенську, що є логічним результатом її бездарного правління».

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=38573

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*