Не пропусти

Вознесенець ІВАНУЩИК Денис 21-й (50 м батерфляй) на Зимовому чемпіонаті України з плавання серед юнаків 2019

screenshot_23

Зимовий чемпіонат України з плавання серед юнаків ропочався 27 лютого 2019 року, в           м. Львів.

В чемпіонаті беруть участь дівчата 2006-2007 років народження і молодші та юнаки 2005-2006 років народження і молодші. Початок змагань 27-28 лютого в 11.00, в останній день змагань 1 березня — в 10.00.

screenshot_24

Чемпіонат України з плавання серед юнаків
27 лютого — 1 березня 2019 р.
м. Львов
Аквапарк ‘Пляж’
50 м

РЕЗУЛЬТАТИ ЗМАГАНЬ

50 м батерфляй — юнаки
Рекорди Рекорд України (WR) 0:22.27 Андрій Говоров 01.07.2018 Міжнародні змагання
Юніорський Рекорд України 0:23.46 Стандартний час
Юнацький Рекорд України 0:23.64 Андрій Хлопцов 28.08.2015 Чемпіонат світу (юніори)
Вище досягнення України 0:25.14 Андрій Хлопцов 07.12.2013 Міжнародні змагання
Розряди кмс 27.50 I 29.50 II 33.00 III 37.00 I юн 42.00 II юн 48.00
84 / 78 / 6 / 0
1 ЖОВТКО Юрій
05 I Рівненська 27.60
I 525 1
2 БІЛЕЦЬКИЙ Ілля
05 I Дніпропетровська 27.67
I 521 +0.07 2
3 ЛЕБЕДЄВ Денис
05 кмс Запорізька 28.25
I 489 +0.65 3
4 КОЧУ Антон 05 I Дніпропетровська 28.39 I 482 +0.79 4
5 МАКОВІЙЧУК Владислав 05 II Чернівецька 28.70 I 467 +1.10 5
6 ФЕДОРОВ Вадим 05 I Кіровоградська 28.88 I 458 +1.28 6
7 ШПЕТНИЙ Володимир 05 I Дніпропетровська 28.93 I 456 +1.33 7
8 БЕНДЮЖЕНКО Михайло 05 I Дніпропетровська 29.07 I 449 +1.47 8
9 ЗІНКОВСЬКИЙ Нестор 05 I Івано-Франківська 29.32 I 438 +1.72 9
10 ОМЕЛЬЧЕНКО Тимур 05 I Київська 29.79 II 417 +2.19 10
11 КОЦУР Ігор 05 I Київська 29.90 II 413 +2.30 11
12 ХАДЖИНОВ Олександр 05 I Донецька 29.94 II 411 +2.34 12
13 ЗАСЯДЬКО Нікіта 05 I Харківська 29.98 II 409 +2.38
14 ЖИЛЕНКО Єгор 05 I Полтавська 30.03 II 407 +2.43
15 ТСУДЖІ Юусуке 05 кмс Дніпропетровська 30.14 II 403 +2.54
16 ПЕРЕЯСЛАВЕЦЬ Євген 05 I Запорізька 30.18 II 401 +2.58
17 ГОЛЯМІНСЬКИХ Андрій 06 I Закарпатська 30.29 II 397 +2.69
18 ПРОЦЕНКО Максим 05 I Харківська 30.31 II 396 +2.71
19 ШЕПЕЛЬ Роман 05 I Миколаївська 30.46 II 390 +2.86
19 НЕЧИДЮК Максим 06 I Рівненська (2 к.) 30.46 II 390 +2.86
21 ІВАНУЩИК Денис  05 II Миколаївська   30.47  II 390 +2.87
22 КУЗЬМЕНКО Артем 05 II Київ (2 к) 30.48 II 390 +2.88
23 ГАВРИШ Володимир 05 I Київ 30.57 II 386 +2.97
24 ШВЕЦЬ Михайло 05 I Запорізька (2 к) 30.80 II 378 +3.20
25 ГАРБАРЧУК Іван 06 II Волинська 30.83 II 376 +3.23
26 КОРОТИЧ Гліб 05 II Полтавська 30.84 II 376 +3.24
27 ЮНГ Олександр 05 II Донецька 30.93 II 373 +3.33
28 ЛИСИЦЬКИЙ Денис 05 I Миколаївська 31.02 II 370 +3.42
29 ЗВАНЕЦЬКИЙ Максим 05 II Чернівецька 31.13 II 366 +3.53
30 НІКІТЕНКО Олексій 05 II Запорізька (2 к) 31.32 II 359 +3.72
31 ДОВБУШ Максим 06 II Чернівецька 31.65 II 348 +4.05
32 ШЕКІН Олександр 05 II Харківська 31.67 II 347 +4.07
33 ПОЛЯК Сергій 07 II Закарпатська 31.71 II 346 +4.11
34 НЕПОП Олександр 05 II Київ (2 к) 31.85 II 341 +4.25
34 МАКАРЕНКО Іван 05 II Харківська (2 к) 31.85 II 341 +4.25
36 БАЛОГ Станіслав 05 II Закарпатська 31.87 II 341 +4.27
36 ВОЙТЮК Юрій 05 II Львівська 31.87 II 341 +4.27
38 МЕЛЬНИК Артем 05 II Одеська 31.90 II 340 +4.30
39 ТЕСЛЕНКО Тарас 05 II Київ 31.92 II 339 +4.32
40 КАМАРДІН Арсеній 06 II Запорізька (2 к) 31.94 II 338 +4.34
41 ГАВРИЛЮК Володимир 06 II Рівненська (2 к.) 31.98 II 337 +4.38
42 САРАПІН Даніїл 05 II Волинська 32.01 II 336 +4.41
43 МИКИТЕНКО Владислав 06 II Полтавська 32.14 II 332 +4.54
44 СОРОКА Юрій 05 II Львівська 32.29 II 328 +4.69
45 КАЛІНЧУК Данило 05 II Миколаївська 32.31 II 327 +4.71
46 ПІЩУЛІН Олександр 05 I Запорізька (2 к) 32.34 II 326 +4.74
47 КОНОВАЛОВ Іван 05 II Харківська (2 к) 32.41 II 324 +4.81
48 КУЛИНИЧ Дмитро 06 II Харківська (2 к) 32.44 II 323 +4.84
48 ІВАЩЕНКО Микита 05 II Полтавська (2 к) 32.44 II 323 +4.84
50 МАРТИНЮК Ілля 05 II Миколаївська 32.54 II 320 +4.94
51 БОЙКО Дмитро 06 II Харківська (2 к) 32.68 II 316 +5.08
52 ДУДКІН Давид 05 II Донецька (2 к.) 32.79 II 313 +5.19
53 ШПАКОВ Владислав 05 II Київ (2 к) 32.88 II 310 +5.28
54 РЕПНИЦЬКИЙ Станіслав 05 III Львівська 32.93 II 309 +5.33
55 НАГІРНИЙ Орест 05 II Волинська (2 к.) 33.00 II 307 +5.40
56 ГУСАК Владислав 06 II Тернопільська 33.09 III 304 +5.49
57 ВЄРЄМІЄВ Максім 05 II Київська (2 к) 33.22 III 301 +5.62
58 ЛАРІН Єгор 06 III Херсонська 33.38 III 296 +5.78
59 ГАННОВ Микола 05 II Миколаївська 33.54 III 292 +5.94
60 ЩУКІН Артем 06 II Одеська (2 к.) 33.59 III 291 +5.99
61 ТАЧИНСЬКИЙ Олександр 05 II Волинська (2 к.) 33.60 III 291 +6.00
62 ДЯДЕНКО Ілля 06 II Кіровоградська 33.88 III 284 +6.28
63 КОЗАЧЕНКО Володимир 05 II Одеська (2 к.) 34.02 III 280 +6.42
64 БУРХАН Євгеній 06 III Черкаська 34.26 III 274 +6.66
65 ГРИГОРЬЄВ Іван 05 II Сумська 34.35 III 272 +6.75
66 ЖУРБА Тарас 05 II Житомирська 34.53 III 268 +6.93
67 БЕРЛАНДИН Володимир 07 III Львівська (2 к) 34.77 III 262 +7.17
68 ТИМОФІЙЧУК Дмитро 05 III Вінницька 34.89 III 260 +7.29
69 ФЕДОРЧЕНКО Кирило 06 II Донецька (2 к.) 35.26 III 251 +7.66
69 НАУМОВ Святослав 05 II Сумська 35.26 III 251 +7.66
71 ЛЯЛЬКА Олександр 06 II Полтавська 35.41 III 248 +7.81
72 ЄВДОКИМОВ Дмитро 06 III Чернігівська 35.43 III 248 +7.83
73 КОСМІНА Костянтин 05 II Донецька (2 к.) 35.67 III 243 +8.07
73 КАНЦІР Максим 05 III Львівська (2 к) 35.67 III 243 +8.07
75 АФАНАСЬЄВ Дмитро 06 III Львівська (2 к) 36.53 III 226 +8.93
76 РАСТОРГУЄВ Назар 06 III Київська (2 к) 36.61 III 225 +9.01
77 ГОЦУЛЯК Михайло 06 III Хмельницька 37.01 I юн 217 +9.41
78 ГОРЯЧУН Данило 05 II Одеська (2 к.) 37.24 I юн 213 +9.64
КОТЕНКО Микола 07 I Дніпропетровська (2 к) Д/К
ІВАНОВ Іван 05 I Сумська Д/К
КУЗЬМІН Максим 05 II Запорізька (2 к) Д/К
ДАНИЛЕВИЧ Микола 05 II Тернопільська Д/К
ДІДИК Георгій 07 II Закарпатська Д/К
МАРАХОВСЬКИЙ Руслан 07 III Хмельницька Д/К

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*