Не пропусти

Внимание! Стартует подача заявок на Кубок и чемпионат Николаевской области по футболу 2019

Федерация футбола Николаевской области принимает заявки на участие команд в КУБКЕ Николаевской области и в чемпионате Николаевской области по футболу 2019.

К участию в чемпионате приглашаются все желающие команды.

Кубок Николаевской области стартует в начале апреле, а чемпионат Николаевской области планируем 27-28 апреля 2019 г.

Формат чемпионата Николаевской области по футболу будет зависеть от количества команд,которые подадут заявку.

ЗАЯВКИ НА УЧАСТИЕ МОЖНО ОСТАВЛЯТЬ ПО ТЕЛЕФОНАМ:

Комітет з проведення змаганьБалакин А. В.  aleksandrbalakin74@gmail.com   т. 0962107837; 0631254848.      Тараненко А. Г.    taranenko2511@gmail.com  т.0502869103.  Фишман Е. Д. т.0639778687

download

Також, читайте.

Огляд чергового туру чемпіонату Миколаївської області з футзалу: зона «Північ»

23, 24 лютого в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років.

Вища ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Автолокомотив  Южноукраїнськ 9 7 1 1 42-14 22
2 Все для даху  Первомайськ 8 7 0 1 41-20 21
3 Олександрівка  Олександрівка 8 5 1 2 43-21 16
4 Арбузинка  Арбузинка 11 3 2 6 34-45 11
5 Ю — 35  Южноукраїнськ 10 2 1 7 26-41 7
6 ДПЕС  Южноукраїнськ 10 1 1 8 24-69 4

Бомбардири: Марченко («Автолокомотив») — 16, Малиновський («Все для даху») — 10, Тищенко («Олександрівка») — 9.

Команди І П Н П М’ячи О
1 Автолокомотив-2  Южноукраїнськ 17 16 0 0 110-48 49
2 Веселиново Веселиново 16 11 0 5 57-31 33
3 Таборівка Вознесенський р-н 13 11 2 1 59-26 32
4 Рятівник Южноукраїнськ 14 9 0 5 91-51 27
5 Трикрати Вознесенський р-н 16 7 2 7 58-49 23
6  Легіон Южноукраїнськ 15 7 2 6 54-55 23
7 Мостове Доманівський р-н 18 5 2 11 73-84 17
8 ТВТ Южноукраїнськ 13 3 4 6 29-41 13
9 Благо  Благодатне 16 1 1 14 30-94 4
10 АСС — Смайл  Южноукраїнськ 16 1 0 15 39-121 3

Перша ліга

ТВТ- «Рятівник» — 5:4

Голи: Шевченко В., Овчар-3, Доценко – Бобок, Шарата С.-2, Вагін В.

«Таборівка» — «Автолокомотив-2» — 1:1

Голи: Сандул – Кузьо.

«Таборівка» — «АСС Смайл» — 8:4

Голи: Сандул-3, Червоний-2, Гриценко, Народовий В.-2 – Віжанов, Абламський-2, Петросян.

«Легіон» — «Автолокомотив-2» — 2:6

Голи: Турумура, Заворотний – Халаїм-2, Кузьо, Ігнатьєв, Курбатов, Варяниця Д.

Бомбардири: Халаїм («Автолокомотив-2») — 29, Сандул («Таборівка») — 19, Кузьо(«Автолокомотив-2») — 18.

Друга ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Арбузинка-2 Арбузинка 18 13 3 2 87-41 42
2 ЕРП Южноукраїнськ 18 12 3 3 100-45 39
3 ДЮСШ Доманівка 18 11 1 6 78-57 34
4 Благо-2  Благодатне 14 10 1 3 78-43 31
5 Семенівка Арбузинський р-н 18 9 2 7 83-56 29
6 Олімп Южноукраїнськ 19 9 1 9 84-66  28
7 КБК Прибужжя 18 9 1 8 64-77 28
8 Братське Братське 18 7 2 9 63-69 23
9 Зірка Южноукраїнськ 14 4 1 9 48-68 13
10 Богданівка Богданівка 18 3 3 12 62-84 12
11 Смайл Южноукраїнськ 19 0 0 19 39-180 0

«Арбузинка-2» — ЄРП — 5:4

Голи: Бугай, Кокол, Васильєв, Мицик, Фокін – Шпаков, Єременко, Чита, Юрченко О.

«Олімп» — «Братське» — 5:2

Голи: Балакай-2, Гуртовенко, Стасюк – Агейкін С. в/в, Осипенко, Агейкін С.

«Арбузинка-2» — «Семенівка» — 3:2

Голи: Васильєв-2, Варяниця С. – Фесенко, Сисан.

«Братське» — «ДЮСШ Доманівка» — 3:6

Голи: Осипенко-2, Агейкін С. – Стефанко, Шинкаренко, Дорош-2, Дєєв.

«ДЮСШ Доманівка» — «Смайл» — 9:2

Голи: Дєєв-2, Дорош-2, Стефанко-2, Дем’янівський, Яценко-2 – Абламський, Гук.

«Богданівка» — КБК — 3:5

Голи: Кравчук О., Янович, Мірошніченко – Івашко, Негура, Кізіма Б.-2, Кравчук О.

КБК — «Богданівка» — 7:1

Голи: Кізіма Б.-3, Коноваленко Вл.-3, Негура – Янович.

«Благо-2» — КБК — 3:4

Голи: Подгорний, Плотніков, Даревський – Юрченок О.-3, Сіверін.

«Благо-2» -«Олімп» — 3:1

Голи: Даревський-2 – Балакай.

Бомбардири: Балакай («Олімп») — 26, Даревський («Благо-2») — 26, Піскун («Семенівка») — 25.

40 + ветеранська ліга

Команди І П Н П М’ячи О
1 Ятрань — 80 Умань 8 8 0 0 59-27 24
2 Тинь Южноукраїнськ 7 5 0 2 40-34 15
3 Вознесенськ Вознесенськ 10 3 0 7 41-54 9
4 Бірзула Подольска Куяльницька СР 7 1 0 6 17-32 3
5 Братське Братське 2 0 0 2 3-13 0

Бомбардири: Казанюк О. («Ятрань-80») — 16, Дроздов («Вознесенськ») — 15, Карпов («Вознесенськ») — 14

Увага! Командам перед наступними іграми здати заявки команд («Ю-35», «Таборівка», «Веселинове», «Трикрати», «Зірка», «Вознесенськ») та оплатити стартові внески («Арбузинка», «Ю-35», ДПЕС, «Олександрівка», «АСС Смайл», «Рятівник», «Трикрати», «Богданівка», «Тинь») «Вознесенськ»).
Представникам команд звернути увагу на заповнення рапорту на гру (чітко писати прізвище та ім’я гравців) та поведінку під час гри та після завершення.

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області з футзалу

Прізвище та ім’я Ліга    Команда       Дата Кількість                     ігор   Лишилось   пропустити
        Запорожан           Максим    Вища О       Олександрівка 19.01 – 2ЖК 1 1
ВолощукЮрій (тренер)    Перша Веселинове 03.02 – КДКЗапис в рапорту арбітра       Дозакінчення Чемпіонату (не має права знаходиться в технічній зоні)
        Федорченко           Сергій    Вища О       Все для даху 10.02 – ЧК      КДКЗапис в рапорту арбітра 3 + умовно до закінчення Чемпіонату 2 + умовно до закінчення Чемпіонату
        Безуханич
Віталій
    Перша Веселинове 16.02 — 4 ЖК нак. 1 1
         Гук
Владислав
    Друга Смайл 23.02 — 2 ЖК нак. 1 1

Наступні ігри 2, 3 березня з 8.50
Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*