Не пропусти

Власникам земельних ділянок та нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки

Власникам земельних ділянок та нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки

Шановні громадяни! Вознесенське відділення Очаківської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Миколаївській області (адреса: м.Вознесенськ пров. Бузьких Козаків (Братів Іпатових), буд. 6) запрошує Вас для отримання податкових повідомлень-рішень та квитанцій на сплату земельного податку та податку на нерухоме житлове/нежитлове майно, відмінне від земельної ділянки за площу житлової нерухомості, що перевищує пільгову, а саме :

— квартири площею понад 60 кв.м.,

— будинки площею понад 120 кв.м.,

— для різних типів об’єктів житлової нерухомості понад 180 кв.м.

Відповідно до Податкового кодексу України, платник податків несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого податкового зобов’язання. У разі, якщо платник податків не сплачує суму грошового зобов’язання протягом строків, визначених Податковим кодексом України, такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

— при затримці до 30 календарних днів включно, що настають за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10% суми податкового боргу;

— при затримці більше ніж 30 календарних днів, що настають за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20% суми податкового боргу.

Також при нарахуванні суми податкового зобов’язання, визначеного контролюючим органом у випадках не пов’язаних з проведенням податкових перевірок, розпочинається нарахування пені починаючи з першого робочого дня, що настає за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження). Пеня нараховується за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов’язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120% річних облікової ставки Нацбанку України, що діє на кожний такий день.

Звертаємо Вашу увагу, що для платників податків, зокрема фізичних осіб, передбачено можливість перегляду стану розрахунків з бюджетом з податків і зборів та сплати своїх податкових зобов’язань з використанням банківських карток за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника», який розташовано за адресою:   https://cabinet.sfs.gov.ua.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6115

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*