Влада Вознесенська зобов’язується, щодня перевозити 100% безкоштовно 345 вознесенців, а також частково компенсувати вартість проїзду іншим пільговикам.

Влада Вознесенська зобов’язується, щодня перевозити 100%  безкоштовно 345 вознесенців, а також частково компенсувати вартість проїзду іншим пільговикам.

screenshot_3bez-nazvaniya

Інші пільгові перевезення.

На міських та приміських маршрутах право безкоштовного перевезення мають громадяни України:

1) інваліди війни І групи та 1 особа, яка їх супроводжує, ІІ, ІІІ групи та прирівняні до них особи;

2) учасники бойових дій та прирівняні до них особи;

3) ветерани військової служби Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани Державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України;

4) військовослужбовці, які стали інвалідами внаслідок бойових дій;

5) батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби, вдова (вдівець) військовослужбовця, який пропав безвісти, її (його) діти;

6) ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС 1-ої, 2-ої та 3-ої категорій;

7) інваліди загального захворювання І та ІІ групи, діти-інваліди та одна особа, яка супроводжує дітей інвалідів або інвалідів 1-ої групи;

8) реабілітовані особи, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами;

9) діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

10) діти з багатодітних сімей.

Пенсіонери за віком, які є мешканцями міста Вознесенську (далі – пенсіонери за віком), мають право: проїзду за пільговою ціною квитка на міських автобусних маршрутах загального користування та безкоштовного проїзду на приміських автобусних маршрутах загального користування на умовах і в порядку, визначених розділом ІІІ цього Положення.

Пенсіонери за віком здійснюють проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування за пільговою ціною квитка, що становить 60 % вартості квитка з 08.00 год. У інший час проїзд для пенсіонерів за віком на цих маршрутах здійснюється за повну вартість квитка.

Пенсіонери за віком на приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Вознесенського району здійснюють безкоштовний проїзд в період з 01 квітня по 30 жовтня із розрахунку: 2 талони на тиждень, з моменту звернення. З 01 листопада по 31 березня проїзд для пенсіонерів за віком здійснюється за повну вартість квитка.

У разі наявності п’яти обґрунтованих скарг на Перевізника від пасажирів пільгової категорії протягом місяця до Виконавчого комітету Вознесенської міської ради та в разі надання Перевізником недостовірної інформації, відшкодування витрат за пільгове перевезення за звітний місяць не здійснюється.

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*