Не пропусти

Вітаємо з 95 річчям Вознесенського району!

 pr_vozvoznesenskiy_rayonniy_gerb

Шановні мешканці Вознесенського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди 95- ої річниці з Дня утворення нашого району!

Сьогодні у нашому житті, без перебільшення, особливий день. Це гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Обличчя району – це, передусім, його жителі! Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці він живе. Особисто дякуємо всім мешканцям району, які небайдужі до долі району. Це  представники старшого покоління — мудрі наставники, які  повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій Батьківщині.

Вітаємо, також, нашу перспективну, освічену молодь нашого району. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди.

 Мешканці нашого району працьовиті і гостинні люди, які люблять свій край, примножують його красу та завжди щиро запрошують і приймають гостей.

Нехай же і надалі процвітає наш район, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому. Зичимо усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині! 

 Добра вам всім, достатку, щедрої долі, сили й наснаги в усіх справах на благо розвитку нашого краю.

З повагою, перший заступник голови

райдержадміністрації, виконувач функцій

і повноважень голови райдержадміністрації 

Т.М. Панова,

    голова районної ради І.А.Бурдін

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=58931

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.