Виплата одноразової матеріальної допомоги до річниці Перемоги

Виплата одноразової матеріальної допомоги до річниці Перемоги

03/05/2017

До п’ятого травня ветерани війни, українці з особливими заслугами перед Батьківщиною і жертви нацистських переслідувань Вознесенського району отримають одноразову грошову допомогу. Про це повідомила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніна Житник.

Одноразова грошова допомога передбачена законами «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», а її розмір щорічно визначає уряд своєю постановою.

Так у 2017 році, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 №223 «Деякі питання виплати у 2017 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», 642-а ветерана війни Вознесенського району отримали грошову допомогу на загальну суму 568,2 тис.грн.

Також відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення («Турбота») на період до 2020 року, затвердженої рішенням IX сесії сьомого скликання від 21 грудня 2016 роки №3, за рахунок коштів районного бюджету виплачено одноразову матеріальну допомогу до річниці Перемоги одинадцяти інвалідам війни, з числа учасників бойових дій у роки Другої Світової війни, на загальну суму 33 тис.грн. (по 3 тис.грн. кожний). 

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=36327

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*