Відзначення Дня Збройних Сил України в бібліотеці № 1

zbroy

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з’явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».

Доблесть і честь солдатів і офіцерів — в цьому справжня сила будь-якої армії.  Український воїн — надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність важливіші за все. Сьогодні український воїн-захисник є найбільшою гордістю в українському суспільстві.

В цей день всі громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на сході України в нелюдських умовах боронять мирне життя українців. Також згадуються українські воїни-миротворці, які у складі багатьох місій ООН стоять на сторожі миру і порядку в зарубіжних країнах та своєю доблесною службою за кордоном створюють мужній образ українського солдата.

6 грудня до Дня Збройних Сил України в бібліотеці № 1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» відбулась розважально-інформаційна зустріч під назвою «Свято доблесті і сили»» для учнів 7 класу ЗОШ №7.  Учні ознайомились з бойовими подвигами українських військовослужбовців, дізналися про шлях армії у воєнні роки та в мирні часи. Учні з цікавістю та задоволенням переглянули відеопрезентацію «На варті незалежності: Збройні сили України». До уваги учнів була представлена книжково-ілюстративна виставка «Героїв стежина — від батька до сина».

Для учасників заходу були проведені різноманітні конкурси, які перевіряли хлопців на силу, спритність, кмітливість і майстерність. Дівчатка привітали майбутніх воїнів-захисників поетичними рядками.

Завідуюча бібліотеки Руслана Василівна Барановська у своєму виступі звернулась до учнів, а особливо до юних хлопців — майбутніх воїнів з закликом любити та шанувати свою батьківщину,  бути її вірними патріотами. Молоде покоління повинно знати історію нашої держави, а також завжди  шанувати пам’ять про тих, хто віддав своє життя за свободу й незалежність України.

На завершення, учасники заходу підвели підсумки, що потрібно гідно нести високе звання захисника України, дорожити честю і бойовою славою Збройних сил, тому що на наших військових покладена священна місія — боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Нехай славетні бойові подвиги наших дідів та прадідів, щира любов до рідної землі надихають усіх військовослужбовців на нові звершення у благородній справі служіння власному народові.

Щиро вітаємо з Днем Збройних Сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, багатирського здоров’я, звершення всіх ваших мрій та МИРУ!

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа

 м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/6675

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*