Не пропусти

ВІДЕО! Бюджет для громадян Вознесенської ОТГ

9 комментарии

 1. корнет

  А чому пан мер забув сказати — а звідки появилася ця породиста корова? (бюджет міста)
  А появилася вона вони завдяки кожному з нас, з наших податків — 20%, які пи сплачуємо з зарплати, які ми сплачуємо в магазинах та аптеках ( там теж є проценти податків).

  Тому це НАША КОРОВА, яку ми доручили пасти пастуху та його команді за немаленькі, до речі сказати, гроші.

  Дуже добрий приклад сказав пан Луков про власні пасовища, це наше власне те, що їсть корова з наших рук (те, що громада заробила до бюджету).

  І це те зменшується з кожним роком — було 35%, зараз підходить до 30%.

  А це означає, що пастух випасає корову не на тих полях, не тим кормом кормить, несвоєчасно поїть і так далі.

  Доїти корову може кожен. І розподіляти молоко теж.

  А ви накорміть корову на 100%, от тоді і будете розказувати з повним правом, куди розподіляти молоко.

  А якщо цей пастух отримує 70% дотацій, субвенцій та трансфертів (за словами Лукова — додаткового корму) то треба розібратися — хто основний пастух, а хто — знаходиться на підпасі.

 2. Я бы сравнила бюджет города с сорокой-вороной.
  Помните, как в детской сказке — «этому дала, этому дала, а этому — не дала!»

  Вот и у нас. Одним коммунальным предприятиям и дотации, и приобретение нового оборудования, а другим — «не дала». И закрываем предприятия…

  Одним школам и садикам по 14- 25 млн.грн. на ремонт, а другим — «не дала» — и просто их закрываем…

 3. Дуфалак

  Ну що сказати краще капелюшник з білим кроликом зайнявся вивозом сміття а не вирішенням квестів з німцями та відьмами….
  Одак цеж
  прикольно та модньо!
  Головне на голову ціліндр вдіти і все буде ДОБРЕ……
  Мусор не вивезено, місто в гівні, вул. Соборності в листях, вода скоро буде по 100грн. Бо так краще та зручніше чим конролювати розход води…Ціна на воду Рекорд Украіни!
  А хто буде готувати місто до зими? І як ви йог підготували краще прозвітуйте! А не про досягнення за 7 років і дайте ще 20!З такими темпами підете за Ольховим!

 4. Дуфалак

  Корнету привет !Поддерживаю на все 100!
  Ну а Сима ви мабудь депутат міськоі ради…..
  Дуже чекаю висловлювань Бувалого!

 5. корнет

  Ольхов пішов за бажанням очільника міста.
  А ось очільника міста не просто «посунути»…

  Це можуть тільки жителі міста за більшістю голосів

  Так що чекаємо виборів і адекватного рішення виборців

 6. БЫВАЛЫЙ

  Базікати лукавий мастак.Зрівняв бюджет міста з коровою,але жодного слова про те як він зі своїма замами доїть ту корову і де те молоко?А воно у вигляді домівок,квартир ,авто та інше.Так і живемо.

 7. Давайте смотреть глубже о каком присоединении других ОТГ к Вознесенску может идти речь если дотации и субвенции составляют порядка 70 процентов. Луков на одном из телеэфиров попытался (типа укусить бывшего зам. главы ОГА Кушнира своими познаниями экономики и рекомендациями в плане обьединения) и что мы видим город Вознесенск НЕСПРОМОЖНЫЙ содержать не только себя но и те села которые к себе присоединил.О каком лидерстве может вообще идти речь? Да географическое положение города выгодно,но Вознесенск используется как (сквозной транзит) и не более того.Сегодня уже мы видим проблемы с вывозом мусора,своими заявлениями мер подготавливает население к почасовой подачи воды, но зато в издании ЛИГА нет. рассказывает о том, что ему надо еще 13 лет и город будет цветущим. Все жители уедут пахать в другие города и страны,а здесь у них останется жилье, значит деньги они будут платить сюда. На сегодняшний момент и так можно работать на фрилансе не выезжая с города и платить деньги в бюджет города, но есть одно но, деньги платим,а услуг нет(всех шуруют под одну гребенку). Поэтому этот формат от мера -в виде ДОЙНОЙ КОРОВЫ,выглядит немножко по другому-БЮДЖЕТ ГОРОДА ЭТО МОЯ ДОЙНАЯ КОРОВА И Я ЕЕ БУДУ ДОИТЬ ОДИН вот и все

 8. Дуфалак

  Зноден на все 100!
  Чекаемо поправок Закону Украіни про корупцію, читаймо декларации і якщо чесно я вже прозріваю….Сьогодні деякі молоді спритні та вже визрілі з заступники живуть на одному прізвіщі, жінка на іншому, діти на жінкіному прізвіщі і все в шоколаді…Можна рулить по чесному!
  Машини можна купувати, земельні ділянки брати та будинки можно будувати, можливо і субсідіі брати……А шо? Сьогодня це норма!
  І я не я і хата не моя!
  Это какой-то позор? Для влади….

 9. Дуфалак

  Бывалого и Корнета дуже прошу прокоментувати модерацію проектів….Це прикольно! Спортивних майданчиків набудували єто просто пластилин! А народ живет в гавне особливо пенсіонери…..

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*