Не пропусти

Відбувся семінар – практикум

image

31 жовтня районний методичний кабінет КУ «Вознесенський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» провів спільний семінар-практикум зі шкільними бібліотекарями закладів загальної середньої освіти Вознесенської районної, Олександрівської селищної, Дорошівської, Прибужанівської сільських рад. На ньому розглядалися актуальні питання життєдіяльності шкільних бібліотек. Велику увагу було приділено питанню впровадження Універсальної десяткової класифікації (УДК) в практику роботи  шкільної бібліотеки.

На допомогу шкільним бібліотекарям методист РМК комунальної  установи «ВРЦОЗО» Лопатинська Л.В. та провідний бібліотекар Олександрівської ЗОШ І-ІІІст ім.. Т.Г.Шевченка Олександрівської селищної ради Возіян В.П. підготували пакет нормативно-правових та інструктивно-методичних матеріалів з даного питання. Учасники семінару мали можливість ознайомитися з відеоматеріалами вебінару по впровадженню  УДК.

На семінарі розглядалися питання списання літератури за новими рекомендаціями, про щорічні інвентаризації  бібліотечного фонду, про  результати проведення у жовтні щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, про шкільну бібліотеку в Новій українській школі, про забезпеченість учнів підручниками у нинішньому навчальному році.

Учасники семінару отримали теоретичну підготовку та певні навички з актуальних питань  життєдіяльності шкільних бібліотек.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=57846

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.