ВІДБУВСЯ ПІЗНАВАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ «ГРА – ПОДОРОЖ З М. ВОЗНЕСЕНСЬКА – ДО ОСЕЛІ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ ТА ЗВИЧАЇ»

19 грудня у Вознесенському краєзнавчому музеї відбувся пізнавально-розважальний захід до Дня Святого Миколая «Гра – подорож з м. Вознесенська – до оселі Святого Миколая – народні традиції та звичаї». В святі прийняли участь учні 4 класу ЗОШ № 10 під керівництвом           Ястребової Т. М.

День Святого Миколая – це улюблене свято дітей, адже воно вчить вірити в казку та ділитися з ближніми добром та радістю. За народними повір’ямисаме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

Діти дізналися про різні традиції, пов’язані з Днем Св.Миколая та прийняли участь у майстер – класі по виготовленню різдвяних прикрас, який провела майстриня Заїка Ю.О.

 Адміністрація краєзнавчого музею

http://voz.gov.ua/material/6752

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*