Відбувся новорічний концерт для людей з інвалідністю: «Від усієї душі…»

14 грудня 2017 року  о 10.00  в приміщенні   Комунальної  установи «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенська» Вознесенською міської організацією інвалідів «СОІУ»  проведено  святковий захід до новорічних свят для людей з інвалідністю.

З найкращими побажаннями до новорічних свят присутніх привітав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Путій Юрій Валерійович.

Миру та злагоди усім побажали  голова міської організації людей з інвалідністю Кривоносова Валентина Андріївна, директор територіального центру Коваленко Людмила Анатоліївна, начальник Вознесенського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Черіченко Вікторія Вікторівна.

Концертну програму підготували вихованці та вчителі Вознесенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Миколаївської обласної ради.

Після концерту пройшла розважальна програма та чаювання з солодощами.

Кожній людині з інвалідністю, запрошеній на свято, приділили такі необхідні їм тепло та увагу, а також вручили подарунок.

 

Територіальний центр соціального

обслуговування м. Вознесенська

 

http://voz.gov.ua/material/6719

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*