Не пропусти

Відбулося засідання круглого столу щодо затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд

У вівторок, 21 серпня, керівництво міста, головний архітектор та небайдужі мешканці Вознесенська взяли участь у засіданні круглого столу обговорення проекту регуляторного акту-рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території м. Вознесенська».

Міський голова Віталій Луков запевнив, що комплексна схема забезпечить раціональне використання території, прозорість розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, врахування архітектурно-технічних умов при вирішенні питання їх розміщення.

В свою чергу, начальник Відділу містобудування та архітектури ВМР – головний архітектор міста Лейла Чорна презентувала графічну частину та архітектурний тип тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Вознесенська.

Думки присутніх приватних підприємців, магазини та торгові точки яких підпадають під можливу реконструкцію розділились. Деякі підприємці виступили з запереченням щодо впровадження нового архітектурного вигляду фасадів, але переважна більшість згодилась з презентацією нових архітипів. Вони зазначили, що запропонований архітектурний тип тимчасових споруд виглядає доволі привабливим та сучасним.

В ході обговорення було вирішено винести проект регуляторного акту-рішення виконавчого комітету Вознесенської міської ради на чергове засідання виконавчого комітету ВМР та створити робочу групу щодо розроблення Порядку про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та утримання об’єктів благоустрою на території міста Вознесенська.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6216

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*