Відбулося чергове засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії, ВІЛ-інфекції/СНІДу у Вознесенському районі

7 грудня під головуванням Тетяни Панової, першого заступника голови райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії, ВІЛ-інфекції/СНІДу в районі.

image

Відкрила засідання координаційної ради Тетяна Панова, яка оголосила порядок денний. Робота ради охопила шість питань, серед яких: регулярність та повнота інформування населення через засоби масової інформації та соціальну рекламу щодо стану поширення соціально – небезпечних захворювань; досягнення та проблеми щодо проведення контрольованого лікування хворих на туберкульоз. Охоплення соціальним супроводом хворих на туберкульоз з метою розвинення прихильності до лікування з подальшим одужанням; аналіз стану впровадження замісної підтримуючої терапії; охоплення профілактичним флюорографічним оглядом населення району та обстеження осіб з групи підвищеного ризику захворювання на туберкульоз.

img_5266

Співпраця медичних працівників з органами місцевого самоврядування щодо залучення до ФЛГ- обстеження осіб з групи ризику та осіб, які не обстежені більше 2 –х років; реалізація заходів районних цільових програм з протидії, туберкульозу, наркоманії та ВІЛ/СНІДу; про затвердження плану роботи районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу, наркоманії та ВІЛ-інфекції/СНІДу у Вознесенському районі на 2018 рік.

Після обговорення всіх питань членами координаційної ради прийняті відповідні рішення.

img_5287

img_5270

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=42723

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*