ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

15 грудня 2017 року під головуванням секретаря Вознесенської міської ради Лариси Торжинської відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Вознесенської міської ради. На засіданні були присутні 12 із 16 членів виконкому. Було розглянуто одне питання, а саме – проект рішення Виконавчого комітету ВМР «Про надання матеріальної допомоги», яким пропонувалось надати матеріальну допомогу окремим категоріям громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Ознайомитися з рішенням виконкому можна буде через 5 робочих днів на сайті міста в розділі «Нормативні акти» — «Рішення виконавчого комітету».

 

Загальний відділ апарату Виконавчого комітету

Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6721

1 комментарий

  1. Окремим категоріям? Рядовим громадянам? Тобто не собі коханому? Як це так і ці поважні люди не дали дозвіл на матеріальну допомогу меру, заступникам та начальнику фінансовго відділу? Вони що, не перебувають у складних умовах? Ничого ничого, ось прийде Наше інноватешество, та дасть цім негідникам по дупі! Ти диви на них, покі мер там щось у Мінську демонструє, дай Бо щоб у штанях, вони тут матеріальну допомогу роздають! Не порядок, граждане! Ганьба! Майдан! Саакашвілі прийди!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*