Не пропусти

Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України

23 серпня, в Україні і за межами нашої держави святкують День Державного Прапора України. Це свято всіх поколінь українців та данина поваги символу держави, що пройшов довгий, героїчний шлях.

Сьогодні синьо-жовтий стяг майорить на всіх державних установах країни, здіймається над усіма посольствами нашої держави в різних куточках світу, тож і вознесенці зібрались на центральній площі міста для урочистого підняття Державного Прапора України.

Підіймали ввись прапор на головному флагштоці міста учасники антитерористичної операції на сході України: капітан Антон Биков, старший лейтенант Сергій Наконечний та старший прапорщик Олександр Плутенко.

Право покласти квіти до меморіального знаку Героям Небесної Сотні, іменного каменю воїнам-захисникам, загиблим за цілісність незалежної України та плити лідеру Народного Руху України В’ячеславу Чорноволу надали секретарю міської ради Ларисі Торжинській та депутатам міської ради: Юрію Кондратєнкову, Ларисі Бутенко, Оксані Вуїв, Олексію Вдовіченко та Ларисі Франк.

Також з вітальним словом виступив перед присутніми міський голова Віталій Луков. Зазначив, що український стяг об’єднав під своїми полотнищами захисників рідної землі, патріотів нашої величної держави та побажав вознесенцям мирного неба, злагоди і достатку.

Після закінчення урочистої частини Віталій Луков та його заступник з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій здійснили покладання квітів на могили загиблих воїнів-вознесенців.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6223

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*