Не пропусти

Відбулася «осіння» зустріч міського голови з громадою у ЗОШ №5

4 грудня відбулась друга «осіння» зустріч міського голови з мешканцями мікрорайону Натягайлівка у загальноосвітній школі №5. Участь у зустрічі, крім жителів мікрорайону, батьків та педагогів школи, взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Путій та депутат міської ради Дмитро Пилипенко.

Віталій Луков почав свою промову з важливості проведення таких зустрічей з громадою, адже на них вдається дізнатися нагальні проблеми кожного мікрорайону міста. Такий діалог між владою і жителями міста показує свій результат, оскільки більша частина проблем, які були озвучені у минулому році на «осінніх» зустрічах вже реалізовано.

Про що я буду говорити обовязково в усіх вступних словах на всіх зустрічах з громадою — це звичайно впровадження «Картки вознесенця»Це крок до того, щоб кожен з нас гордився тим, що він вознесенець та відчував підтримку від міської влади.- наголосив очільник міста.

Міський голова вкотре розповів, що собою представляє «Картка вознесенця» та як вона працює. Новиною для жителів мікрорайону Натягайлівка стало підключення нового модулю «Торгівля», в рамках якого власники «картки» з 1 грудня отримують знижки у магазинах, а саме – супермаркет «Княжий» (знижка 2%), магазин «Катран» (знижка 3%), магазин «Велике прання» (знижка 5% в будні дні). Також було повідомлено, що вже до кінця цього року запускається ще 4 маршрути з зчитуючими пристроями для вдосконалення та наповнення модулю «Транспорт». Очільник запросив всіх бажаючих взяти участь у максимально публічному конкурсі перевізників, який відбудеться 20 грудня у сесійній залі Вознесенської міської ради, де на 5 років буде затверджено паспорти міських маршрутів.

Згодом містяни, котрі прийшли на зустріч з Віталієм Луковим, активно ставили запитання та висловлювали прохання щодо благоустрою їх вулиць та провулків, реконструкції автобусних зупинок на території мікрорайону та переносу одного з пішохідних переходів в більш зручне місце. Скарги надходили з приводу безпритульних собак, роботи відділу поліції та пасажирських перевезень у міських маршрутках.

Всі прохання та зауваження мешканців мікрорайону Натягайлівка було занотовано представником виконавчого комітету міської ради та обов’язково будуть взяті до уваги.

Наступні зустрічі відбудуться:

5 грудня о 17.00 – ЗОШ №8

6 грудня о 17.00 — ЗОШ №2

8 грудня о 16.30 — початкова школа, гімназія №1

11 грудня о 17.00 – ЗОШ №10

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6663

2 комментарии

  1. И на этом заканчивается список «достижений» Лукова

  2. Більше немає про що говорити.На черговій зустрічі у 8 школі міський голова заявив про те,що кошти, зароблені в майбутньому збудованою сонячною електростанцією , не будуть направлятися на зменшення тарифу на воду та водовідведення,який на сьогодні найвищий в Україні .Знову Лукав черговий раз не тримає слова,адже була домовленність про те , частина зароблених коштів буде направлятися на зниження тарифів. Брехун та й годі ,а люди розвішали вуха та отримують чергову порцію локшини.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*