Відбулася ХVІІІ позачергова сесія районної ради

10 листопада, відбулася позачергова ХVІІІ сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Іван Бурдін. В роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Баланюк, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

screenshot_7screenshot_8

У ході пленарного засідання було розглянуто 3 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради. Традиційно районні обранці приймали рішення про внесення змін до районного бюджету Вознесенського району на 2017 рік. Розглядали питання про участь Вознесенської районної ради в щорічному обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Затвердили районну Цільову програму територіальної оборони у Вознесенському районі на 2017 – 2018 роки. У ході цієї сесії депутати також прийняли і затвердили депутатське звернення Задорожнього В.В., яке було заслухано щодо вирішення проблем села Малосолоне.  В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного. У «Різному» присутніми було заслухано звернення депутатів Вознесенської міської ради щодо фінансової підтримувати КУ «Вознесенська ЦРЛ».

screenshot_9screenshot_10

 

voznesensk.mk.gov.ua

5 комментарии

 1. Депутатське звернення в повестку дня включив голова постійної коміссії Дрігіч В.І, тому, що Бурдін раніше зробив відписку, що не мае правових підстав для заслуховування зверннеея депутатів, міськради на сессії.

  • Депутати міськради. просили змінити цільове призначення коштів на так званий «мамограф»
   Бурдін говорить, що не має правових підстав направляти кошти на комунальні послуги ЦРЛ, в звязку з тим, що це комунальна установа міста (мотивуючи розьясненням Міністерства фінансів),але ж тоді на якій підставі виділялись кошти на так званий мамограф, (якщо на комуналку не можна, то на мамограф можна)

 2. Не могу понять позицию депутатов райсовета и их отношение к пробемам ЦРЛ. Ладно голова престарелый и у него какие-то амбиции,постоянно вешает лапшу на уши депутатские,но должны ведь быть здравомысляшие.

 3. Татьяна

  Такі, безперечно є, але їм бракує відповідних знань,для того, щоб протистояти «оракулу» і ніхто просто не хоче, щоб його зганьбили при всіх і сказали, що він нічого не розуміє в цих питаннях.
  В цьому вся причина…

  Друге питання — цитата «Депутатське звернення в повестку дня включив голова постійної коміссії Дрігіч В.І, тому, що Бурдін раніше зробив відписку, що не мае правових підстав для заслуховування зверннеея депутатів, міськради на сессії.»

  Голова районної ради не має права включити в порядок денний заслуховування звернення депутатів — це повний абсурд!

  Негайно до суду — і подавати позов про порушення прав депутатів на депутатське звернення!

  А потім можна поставити і питання і про недовіру голові районної ради. А для цього необхідно 2/3 голосів…

  До речі , і третє питання — на яких правах сьогодні перебувають депутати районної ради від Бузької, Олександрівської, Дорошівської та Прибужанівської ОТГ, якщо вони сьогодні ніяким чином не залежать від Вознесенської районної ради?
  І є самостійними органами місцевого самоврядування в своїх громадах
  У них є свій бюджет, свої відносини з Державним бюджетом.

  І взагалі, може їх потрібно висести з депутатів районної ради?
  Що про це говорить Закон?
  Хто знає? Поділіться…

  • Administrator

   НАКИПЕЛО….ОПОМНИТЕСЬ…
   Считаю нагнетание страстей вокруг того, что район выделил деньги ВЦРЛ не на комуналку абсурдным.
   1. Ещё не известно, чья правовая позиция верна. Района или города. Если город уверен с правовой позиции пусть идёт в суд;
   2. Даже тех денег который район дал больницы в 2018г. уже не будет;
   3. Город используют как «лошков» в большой игре за центр госпитального округа. Там последнего слова не сказано.
   План создания госпитального округа ОДА отправило в Минздрав, его ни кто не публиковал.
   Но по разговорам, в финансовом плане будет два центра Вознесенск и Южка, деньги будут идти и туда и туда.
   То есть Вознесенск потерял 10-ки миллионов грн., которые уйдут на финансирование больницы в Южке.
   Эти деньги на будущее уже надо искать, или сокращать .
   А ЧТО ВЫ ХОТЕЛИ СКАЖУТ В КИЕВЕ ПРИ СОЗДАНИИ ГОСПИТАЛЬНОГО ОКРУГА, ДА БУДЕМ ФИНАНСИРОВАТЬ ДВЕ БОЛЬНИЦЫ, В ущерб одной (общая сумма не увеличится).
   И ЧТО ТАМ У ВАС ЗА БОЛЬНИЦА И ГОРОД, РАЗ ВЫ КОМУНАЛКУ САМИ НЕ МОЖЕТЕ ЗАПЛАТИТЬ.
   И ЭРИК СДЕСЬ РАБОТАЮТ ТРОЯНСКИМИ КОНЯМИ ЮЖКИ, ЮРА его подхалимом-партнёром, а все остальные …ми.
   По деп. зверненню там тоже тонкости, и скорей всего Бурдин с юр. точки зрения прав.
   Вот Кондратенков тоже считает, что не то, что звернення, а за запыт не надо голосовать на сессии если так написано в регламенте рады.
   А про звернення и подавно- и не заслуховувать и не включать в повестку дня.
   БЫЛ МАССОВЫЙ ИСХОД депутатов из Райрады, после того как их избрали депутатами ОТГ.
   Оно и понятно, бюджет района меньше бюджета любого ОТГ.
   Но депутаты от ОТГ остаются в райраде.
   Почему, нет. ЮРИДИЧЕСКИ ОТГ приравнены к статусу городов обл. значения, но с района территориально не выходили. Финансово да, территориально они в составе района.
   И не забываем, что всё решит госпитальный совет, а район в него назначает минимум 2 человека и по 1 от каждого ОТГ. Как бы не сформировать такими действиями АНТИВОЗНЕСЕНСКОЕ большинство?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*