Не пропусти

Відбулась нарада з селищним, сільськими головами, директорами ЗОШ та завідувачами дитячих садочків

Відбулась нарада з селищним, сільськими головами, директорами ЗОШ та завідувачами дитячих садочків

25/05/2017

25 травня відбулася нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панової на яку запросили голів сільських рад та об’єднаних громад, директорів навчальних закладів району та завідувачі дитячими садочками.

По першому питанню щодо виконання дохідної частини районного бюджету Вознесенського району виступала Світлана Тімотіна, начальник фінансового управління району. Вона підвела підсумки за 5 місяців п.р. Дохідну частину виконано на 181%. Керівник окремо по кожній сільській раді навела дані щодо роботи з виконання бюджету. Присутнім наголошено на дотримані контролю за сплатою податків з доходів фізичних осіб та виплат за використання енергоносіїв.

imageimg_3866

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Надія Лапаєва, доповіла по другому питанню, яке стосувалося підготовки освітніх закладів до літнього оздоровлення поточного року. За її словами цього року оздоровлення буде проходити тільки в шістьох школах та дитячих садочках. Попри відсутність коштів у зв’язку з перехідним періодом в територіальних громадах неможливо провести дані заходи. Стосовно наданих рекомендацій комісійного обстеження ДНЗ та ЗОШ на предмет проведення в них оздоровчої кампанії Надія Лапаєва наголосила, по кожному закладу про зауваження та недоліки, які необхідно усунути. Присутні керівники освітянських установ прозвітували про проведену роботу в цьому напрямку. Кожен очільник навчального закладу взяв до уваги та виконав всі зауваження.

В 7 ДНЗ перевірено, в яких проведено благоустрій території, забезпечено теплою та холодною водою, каналізаційні мережі в робочому стані, тощо. Про проблемні питання проінформували завідувачі садочків. В підготовці до оздоровлення по навчальних закладах проведено бактеріологічний та хімічний аналіз води. В більшості з них отримано позитивний результат, інші очікують висновок.

На останок присутні обговорили питання забезпечення якісною питною водою населення району.

img_3886img_3869

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=37011

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*