Відбулась нарада з директорами шкіл району

image

Про профілактику інфекційних хвороб обговорили у четвер 1 лютого на робочій нараді з директорами навчальних закладів в районі. Головний лікар КУ «Вознесенський ПЦМСД» Галина Жарська повідомила про небезпечні інфекційні захворювання, які спалахнули в Україні останнім часом – це кір та дифтерія. Присутнім наголошено на обов’язковій вакцинації. За словами головного лікаря, в районі про вакциновано дітей одного року на 87 % та дітей 6 річного віку 78,5%. Лікар повідомила, що в районі в повному обсязі вакцин від кору не забезпечено. Галина Жарська повідомила про ознаки та особливості захворювання та навела приклади областей з найбільшим спалахом захворюваності. За результатами розгляду питання присутнім наголошено на методах попередження захворювання та проведенні широкої інформаційно – роз’яснювальної роботи.

Під час наради піднімалося питання щодо подання звітності при прийнятті на роботу працівників. У зв’язку з нововведеннями в ЗУ «Про освіту», від тепер директори освітніх закладів району наділені правом особисто приймати та звільняти працівників. Представник відділу освіти райдержадміністрації детально роз’яснила процедуру прийняття на роботу людини та  наглядно показала як заповнювати freezvit, для звітування у державну фіскальну службу. Окремо присутнім наголошено на обов’язковому проходженні вчителями початкових класів  курсів підвищення кваліфікації та ведені відповідальними документації з військового обліку. Також присутні обговорили організацію методичної роботи у навчальних закладах району у 2018 році.

img_5658

Валентина Керлан, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації довела до відома присутніх рішення районної ради щодо стану та перспектив розвитку освіти у Вознесенському районі 2018 році, яке було розглянуто на черговій сесії районної ради. Дане питання охоплювало методичну роботу в закладах освіти, дошкільну, позашкільну освіту, але переважно стосувалося матеріально – технічної бази. Присутніх ознайомлено зі станом фінансування: бюджет відділу освіти Вознесенського району складає 44 169 269 млн. грн., з них освітня субвенція 29 377 400 тис. грн., вечірня школа 2 047 200 тис. грн., бюджет освітніх шкіл району 12 909 700 тис. грн., Бузька ОТГ (школи) 7 273800 тис. грн., Дорошівська ОТГ (школи) 7143700. Також доведено присутнім Постанову №23 від 11.01.2018 щодо престижності праці.

img_5664

img_5666

img_5668

img_5677-1

img_5675

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=44446

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*