Не пропусти

Вчимося знімати відео

 

23 червня 2019 року у кав’ярні «СofeeHot» відбувся майстер-клас з відеоблогінгу. Учасники , а їх було більше 20-ти осіб  з великим інтересом слухали спікера відеоблогінгу Сергія Потушинського. Ми ознайомилися з тим, яку техніку варто використовувати при зйомці відео, скільки вона коштує, як і де проводити зйомку, як використовувати світло і.д.

Потім ми прийняли участь у практичній справі. 10 команд проводили зйомку окремо по загальному сценарію. Брали друг у друга інтерв’ю, робили загальне відео і робили коментар до відео. Дуже цікавим був процес монтажу відео на звичайному телефоні за допомогою спеціальної програми.

Головна мета заходу була досягнута. Сергію Потушинському вдалося переконати присутніх, що робити відео дуже цікаво і зовсім не складно. Було б тільки бажання.

І останнім акордом майстер-класу був запуск дрона, який знімав нас з висоти майже 40 метрів.

Від імені учасників «Блог-кафе» дякую організатору цього майстер-класу, керівнику проекту «Голос жінки має силу» Вікторії Бальцер, спікеру Сергію Потушинському і всім, хто долучився до цього проекту.

Як сказала Вікторія Бальцер : «Це перше із 10-ти запланованих «Блог-кафе», які будуть проводитися у Вознесенську в рамках проекту. Тому прошу надавати свої пропозиції щодо наступних тем та ідей, які можна було б розглянути на наступних зустрічах. Долучайтеся до групи у Фейсбук «Голос жінки має силу» і надавайте свої пропозиції»

Як це було – перегляньте фото.

Тетяна Зелінська, голова громадської організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії.

23

78

94

56

12

45

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*