В «захист» Центральної районної лікарні

10 листопада, в день проведення сесії Вознесенської районної ради, біля будівлі виконавчого комітету Вознесенської міської ради група ініціативних земляків висловила своє негативне ставлення до дій районної ради, яка відмовляється фінансово підтримувати КУ «Вознесенська ЦРЛ».

Вознесенська Центральна районна лікарня є комунальною установою вторинного рівня з надання медичної допомоги, яка обслуговує не лише мешканців міста, а й Вознесенського та інших районів. У зв’язку з недостатнім державним фінансуванням установи міська рада протягом 2017 року виділила додатково в межах 12,2 млн.грн.

Крім державної медичної субвенції з державного бюджету додаткові кошти на енергоносії для лікарні надали також Прибужанівська, Олександрівська, Бузько-Таборівська територіальні громади.

Вознесенська районна рада, крім державної субвенції,  виділила 377тис.грн. на придбання обладнання, 64 тис.грн. на соляну кімнату та 70, 1 тис грн. на вакцину для щеплення від сказу для мешканців району, але не приймає  рішення щодо додаткової  фінансової підтримки безпосередньо на   комунальні послуги та енергоносії, у зв’язку з чим і є конфлікт між міською та районною владою.

Представники міста – секретар міської ради Торжинська Л.М., заступники міського голови Путій Ю.В., Сметана Ю.О. подякували землякам за небайдужість.

Як стало відомо, на районній раді питання фінансування лікарні так і не розглядалося.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю АВК  ВМР

http://voz.gov.ua/material/6549

1 комментарий

  1. наблюдатель

    А сколько платили «небайдужим»? 150-200?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*