Не пропусти

В Україні популяризують безкоштовний сервіс «Е-ШКОЛА»: електронні щоденники та журнали, оцінки, домашні завдання і багато іншого

22 серпня 2018 року, в Асоціації міст України відбулась зустріч із Віце-президентом Чеської міжнародної торгівельної Палати Ігорем Тітаренком та топ-менеджером Євгенієм Мамоновим щодо впровадження Ресурсу «Е–школа» в освітньому просторі України.
https://e-schools.info/
screenshot_3screenshot_2
Цей Ресурс має ряд переваг для школи: електронні щоденники та журнали, оцінки і домашні завдання в Інтернеті, наявний інструмент для аналізу успішності. Для органу управління освітою – освітня аналітика за змістом електронних журналів і централізованих баз оцінок з усіх предметів. Для учнів і батьків – розклад, оцінки та домашні завдання, записані самими вчителями, завжди під рукою. Окрім того, Ресурс є безкоштовною платформою створення шкільного сайту, майданчиком для комунікації відвідувачів замість простого набору статичних сторінок. Він також пропонує персональний вхід для кожного користувача. Приватне і публічне спілкування, голосування, чат для учнів і багато іншого.
За наслідками зустрічі прийнято рішення розробити Меморандум про співпрацю, а також презентувати ресурс на найближчих заходах АМУ у галузі освіти.
screenshot_1screenshot_5
«Створення єдиного інформаційного освітнього простору за допомогою Ресурсу «Е-школа», схваленого Міністерством освіти і науки України та захищеного належним чином, є важливим кроком у розвитку автономізації навчального закладу, спрощення системи взаємин вчителі-батьки-учні та інноваційною технологією освітньої аналітики», – зазначає аналітик із питань освіти АМУ, кандидат педагогічних наук Людмила Мозгова і додає: — «Сподіваємось, що переваги такого контенту будуть належним чином оцінені керівниками навчальних закладів України, а поступове системне впровадження використання Ресурсу розпочнеться вже у цьому навчальному році».
screenshot_4screenshot_6

https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad

=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiW_pytnfPVAhXEB5oKHTgGC3QQ

FggnMAA&url=https%3A%2F%2Fwww.auc.org.ua%2F&usg=

AFQjCNEoRvN79Ex_WRNBiXz17Fsr0CLxtw

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*