В районі відзначили День місцевого самоврядування

На передодні  професійного свята – Дня місцевого самоврядування, яке відзначають 7 грудня, в актовій залі райдержадміністрації відбулися урочистості. Привітати винуватців свята запрошено депутата Миколаївської обласної ради Григорія Ташлика, голову райдержадміністрації Наталію Баланюк, голову районної ради Івана Бурдіна.

image

Після звучання Державного Гімну України, учасники заходу почули теплі та щирі привітання від директорів Дорошівського, Таборівського, Тімірязівського освітніх закладів району, головного лікаря КУ «Вознесенський РЦПМСД» Галини Жарської та члена батьківського комітету Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. Оксани Гаврилюк.  Котрі в своїх виступах згадали вклад та тісну співпрацю представників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу.

Привітати та вручити почесні відзнаки було запрошено Григорія Ташлика, який поздоровив присутніх: «Бажаю Вам здоров’я, благополуччя, удачі, успіхів та головне терпіння. Адже та робота, що робиться Вами, вимагає великого терпіння. Зі святом!».

img_20171206_115240-1

До присутніх у залі звернулася керівник району Наталія Баланюк. У своєму виступі вона наголосила: «Дуже приємно бачити багатьох колег, з якими ми розпочинали працювати сільськими головами. Дякую секретарям сільрад, адже Ви перші дізнаєтеся про проблеми людей, до Вас завжди звертаються. Дуже радію за наші громади, які утворилися в районі, які розпочали свою роботу та розбудовуються. Дякую всім за плідну співпрацю, всього найкращого, миру, добробуту, здоров’я, щастя, крокувати вперед, незважаючи на всі негаразди».

img_20171206_120121

До привітань приєднався також голова районної ради Іван Бурдін. Жодне свято в районі не проходить без приємної місії нагородження почесним грамотами обласної ради, райдержадміністрації та районної ради.

Проте цього дня Почесною грамотою Верховної Ради України відзначено Фікса Олександра Васильовича, депутата районної ради та Шевченко Геннадія Віталійовича, генерального директора ПрАТ «Микитівський гранітний кар’єр», депутата Вознесенської районної ради шостого скликання.

img_20171206_111300img_20171206_115525

img_20171206_121448-1img_20171206_121515

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=42636

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*