В МІСЬКІЙ РАДІ ВІДБУЛАСЯ АТЕСТАЦІЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

В період з 11 по 15 грудня на підставі розпорядження міського голови від 01.11.2017 р. № 149-р «Про проведення атестації посадових осіб виконавчих органів Вознесенської міської ради» в міській раді відбулася процедура атестації посадових осіб місцевого самоврядування. Нагадую, атестація посадових осіб місцевого самоврядування відбувається 1 раз на 4 роки. Атестації підлягало 89 посадових осіб виконавчих органів  міської ради (70 % від загальної кількості), пройшли атестацію – 89 (100 %)  посадових осіб, яким треба було атестуватися.

За рішенням атестаційної комісії встановлено, що відповідають займаним посадам – 89 осіб,  з їх числа атестована  за умови підвищення кваліфікації та проходження стажування в інших міських радах  1 особа. Рекомендовано:  для зарахування до кадрового резерву –  26 осіб,  для стимулювання оплати праці у вигляді встановлення персональної надбавки за виконання особливо важливої роботи за проведення експертизи проектів нормативно-правових актів – 1особу; для представлення до нагородження Грамотою Виконавчого комітету Вознесенської міської ради -1 особу; для представлення до нагородження Грамотою обласної ради -2 особи.

З метою поліпшення якості роботи всім атестованим посадовим особам місцевого самоврядування атестаційною комісією надані рекомендації щодо покращення виконання службових обов’язків.

Н.М.Сербенюк, керуючий справами

 Виконавчого комітету Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6756

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*