У міській раді створена депутатська Група з питань сприяння діяльності органів самоорганізації населення в місті Вознесенську

Очолив Депутатську группу з питань сприяння діяльності органів самоорганізації населення в місті Вознесенську:

Пилипенко Дмитро Валентинович – голова депутатської групи, член Політичної партії «Національна демократична партія України», голова органу самоорганізації населення «Янтарний».

Склад групи:

Бебінов Роман Сергійович – член депутатської групи, позапартійний по списку партії «Відродження», голова органу самоорганізації населення «Перлина Гаю»;

Керлан Олександр Григорович — член депутатської групи, позапартійний по списку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

Ніколенко Олександр Володимирович — член депутатської групи, позапартійний по списку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», голова органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Ніка».

Пилипенко Д.В. також, є секретарем Постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю.

Голова комісії Кондратєнков Юрій Миколайович
Секретар комісії Пилипенко Дмитро Валентинович
Члени комісії Бондар Юрій Степанович
Вестя Володимир Миколайович
Ніколенко Олександр Володимирович
Паладій Микола Анатолійович
Гнесний Сергій Іванович

screenshot_1kondratyenkov

Варто відзначити, що на одній з останніх сесій міської ради секретар міської ради Торжинська Л.М., зазначила про необхідність переобрання нового Голови Постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю.

Наразі, вказану комісію очолює Кондратєнков Юрій Миколайович. Однак, фактично мало впливає на прийняття рішень комісії в зв’язку з відсутності необхідної кількості голосів та підтримки його пропозицій депутатами.

Торжинська Л.М. заявляла про необхідність переобрання Кондратєнкова Ю.М., через недопустиму на її думку поведінку депутата Сердеги О.М., і відсутність реакції на таку поведінку Кондратєнкова Ю.М.

Проте, Сердега О.М. не є членом  Постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю.

У Депутатській фракції Вознесенської міської організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Кондратенков Ю.М. підпорядковується Сердегі О.М., який є головою фракції.

Депутатська фракція Вознесенської міської організації Політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Сердега Олег Миколайович – голова фракції;

Кондратєнков Юрій Миколайович – заступник голови;

Коршун Олег Георгійович – секретар;

Матіїв Володимир Михайлович — член фракції.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*