В межах Прибужанівської ОТГ планується відремонтувати майже 1 км. доріг за кошти обл. бюджету

В межах Прибужанівської ОТГ планується відремонтувати майже 1 км. доріг за кошти обл. бюджету, відповідне розпорядження.

bez-nazvaniya

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Вiд 12 Травня 2017 № 154-р

Про надання дозволу службі автомобільних доріг у Миколаївській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства під розміщення та експлуатацію автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 150710 (Одеса-Новий Буг) – Тімірязєвка – Дмитрівка км 5+323 – км 6+624 в межах території Прибужанівської (Тімірязєвської) сільської ради Вознесенського району Миколаївської області

 

Відповідно до статей 2, 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 25 Закону України «Про землеустрій», статей 92, 122, 123 Земельного кодексу України:
1. Надати дозвіл службі автомобільних доріг у Миколаївській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки орієнтовною площею 1,5000 га із земель державної власності для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства під розміщення та експлуатацію автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 150710 (Одеса-Новий Буг) – Тімірязєвка – Дмитрівка км 5+323 – км 6+624 в межах території Прибужанівської (Тімірязєвської) сільської ради Вознесенського району Миколаївської області.
2. Запропонувати службі автомобільних доріг у Миколаївській області розроблений  проект  землеустрою  щодо  відведення  в  постійне  користування земельної ділянки орієнтовною площею 1,5000 га із земель державної власності для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства під розміщення та експлуатацію автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 150710 (Одеса-Новий Буг) – Тімірязєвка – Дмитрівка км 5+323 – км 6+624 в межах території Прибужанівської (Тімірязєвської) сільської ради Вознесенського району Миколаївської області, подати до облдержадміністрації на затвердження.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник
голови облдержадміністрації,
виконувач функцій і повноважень
голови облдержадміністрації                                                                        В.В.Бонь
http://www.mk.gov.ua/ua/oda/order/?doc_id=14993

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*