В гостях відділення «Землевпорядкування» Вознесенського коледжу МНАУ

В рамках «Тижнів майстер-класів» 07 грудня 2017 року учні 8-го класу Вознесенської загальноосвітньої школи №6 завітали до Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету, де мали нагоду ознайомитись зі спеціальністю «Землевпорядкування».

Саме зараз для учнівської молоді вдалий час для того, щоб глибше та детальніше пізнавати такий цікавий і багатий світ професій. А згодом, точно з’ясувавши власні бажання та здібності, обирати справу життя.

Гостей заходу в стінах коледжу привітала завідувач відділення «Права та землевпорядкування» Вероніка Ободова. Вона розповіла, що в коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів на двох відділеннях зі спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Комерційна діяльність», «Правознавство», «Інформаційна діяльність підприємства» та «Землевпорядкування». Презентувати саме цю спеціальність мали намір викладачі коледжу. «Спеціальність «Землевпорядкування» — одна з перспективних, — зазначила Вероніка Володимирівна, — адже уряд планує зняти мораторій на продаж землі. А будь яка операція із земельними ділянками неможлива без землевпорядника»

Спочатку учням було запропоновано переглянути презентацію, що саме вивчає землевпорядкування, та за допомогою яких дисциплін. Викладач коледжу Вадим Ляшенко в цікавій формі розповів, про що йтиме мова на заняттях, вивчення яких шкільних предметів є гарним підґрунтям для подальшого навчання в коледжі, а бліц-опитування показало, що основні поняття і терміни діти вже розуміють. Дуже цікавим виявилось знайомство присутніх з приладами, які використовуються землевпорядниками для вимірювання: електронні тахеометри, нівеліри, бусоль. Діти мали змогу познайомитись із студентами цієї спеціальності, поспілкуватись, побачити курсову роботи – план-схему місцевості. Цікавим виявилось завдання із топографічними позначками. Розшифровуючи їх, діти склали цілу розповідь про життя у місті.


Викладач коледжу Катерина Кіца розповіла про дисципліни, які викладає вона – «Земельний кадастр» та «Грошова та експертна оцінка землі». Відгадуючи кросворд, та виконуючи у групах завдання із розподілу типів земельних ділянок, діти все більше дізнавались про спеціальність «Землевпорядкування».

Фахівець з профорієнтації Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Ірина Чорна на завершення заходу акцентувала увагу учнів на важливості правильного вибору професії, розповіла про можливості проходження діагностичного тестування як у центрі зайнятості та і на сайті «Моя кар’єра».
Учні щиро подякували і викладачам коледжу, і фахівцю центру зайнятості за унікальну можливість дізнатись про можливості навчання в коледжі. Щиро віримо, що спільна робота загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів та центру зайнятості принесе очікуваний результат – свідомий вибір професії, успішне працевлаштування, кар’єрний ріст майбутнього молодого покоління.

http://voz.gov.ua/material/6693

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*