В 2018р. у Вознесенську відбудиться один з етапів Національної Ліги з автоспідвею з трекових гонок

Офіційне повідомлення •Національної• Ліги• Автоспідвею•

Чемпіонат НЛА( Національна•Ліга• Аатоспідвею) з трекових автогонок у 2018 році відбудиться у командному та особистому заліках. Чемпіона НЛА з трекових автогонок у заліку команд буде визначено за результатами 5-ти етапів, котрі відбудиться у таких містах: Чернівці, Полтава, Київ, Вознесенськ, Рівне. Склад команди 3 гонщики і вони представлятимуть адміністративну територію свою область. Попередньо планується 10-11 команд.

screenshot_4

Чемпіона НЛА з трекових автогонок в особистому заліку буде визначено за результатами 6-ти етапів котрі відбудуться в таких містах: Чернівці, Львів , Полтава, Київ,Вознесенськ, Рівне. НЛА у 2018 році в Чемпіонаті з трекових автогонок в особистому заліку відкриває дві гоночні групи. Група » Спорт» та група » Стандарт». В кожній групі будуть свої Чемпіони та призери Чемпіонату. Гонщик з групи Стандарт, може стартувати і групі Спорт. 4 етапи Чемпіонату,а саме у містах Чернівці, Львів, Полтава, Вознесенськ матимуть коефіцієнт +% до загальної суми очок набраних на даному етапі. В містах Чернівці,Львів, Київ, Полтава, Вознесенськ в комадних гонках з Автоспідвею відбудуться гонки з класичного спідвею.

Пяти етапний відкритий » Кубок АК МIP»в особистому заліку. В даний час НЛА визначає дати проведення та готує Регламенти та Технічні вимоги до автомобілів та розробляє Плани Безпеки змагань Чемпіонату. Всі документи будуть представлені обговорені та затверджені 9 грудня 2017 року.

Чекаємо всіх бажаючих та зацікавлених в змаганнях з Автоспідвею та Спідвею.

https://www.facebook.com/groups/311241509217176/?ref=nf_target&fref=nf

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*