Не пропусти

Уряд розподілив резерв медичної субвенції на виплату заробітної плати медичним працівникам

Сьогодні Уряд прийняв розпорядження «Про розподіл резерву медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році», яким здійснено розподіл резерву медичної субвенції в обсязі 559,2 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення видатків із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та запобігання виникненню заборгованості із заробітної плати, а також надання належної медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу та хворим на цукровий і нецукровий діабет.
cabinet_of_ukraine_0_1
За даними Міністерства охорони здоров’я України незабезпеченість комунальних закладів охорони здоров’я фондом оплати праці з нарахуваннями на 2017 рік становить 2 758,6 млн грн.
АМУ раніше неодноразово наголошувала на недофінансуванні медичної субвенції у 2017 році. Дефіцит коштів виник у зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати до рівня 3 200 грн та необхідністю проведення диференціації заробітної плати працівників, які отримують заробітну плату на рівні мінімальної, шляхом встановлення доплат, надбавок, премій з урахуванням складності, відповідальності та умов виконуваної роботи, кваліфікації працівника, результатів його роботи. Виділені кошти частково покриють цю незабезпеченість.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*