Управління Держпраці в судовому порядку хоче заборонити експлуатацію газового обладнання ФОК «Водограй»

screenshot_1
Державний герб України

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про повернення позовної заяви

           02 лютого 2018 р.

                            № 814/54/18

м. Миколаїв

          Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Брагар В. С., розглянувши позовну заяву


Станом на 02.02.2018 року вимоги ухвали про залишення позовної заяви без руху позивачем не виконано. Враховуючи вищевикладене, недоліки позовної заяви не усунуто.
16.01.2018 року позивач отримав копію ухвали про необхідність усунення недоліків позовної заяви від 11.01.2018 року, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення, наявним в матеріалах справи.
Ухвалою cуду від 11.01.2018 року вказаний позов залишено без руху та позивачу наданий термін для усунення недоліків шляхом надання до Миколаївського окружного адміністративного суду документу про сплату судового збору за подання позовної заяви.
До суду звернулося Управління Держпраці у Миколаївській області з позовною заявою до Комунальної організації «Вознесенський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до відповідача, що знаходиться за адресою: вул. Соборності, 16, м. Вознесенськ, Миколаївська область, шляхом повної заборони експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, а саме: лінійних частин та їх елементів систем газопостачання природним газом суб’єктів господарювання, газовикористовуючого обладнання потужністю понад 100 кВт; наземний газопровід низького тиску 57 1,86 м.п.; наземний газопровід низького тиску 89 3,62 м.п., які розташовані за адресою: м. Вознесенськ, вул. Шевченка, 63А; кран ДУ-50 1 шт., кран ДУ-80 2 шт.; модуль нагріву МН-120еко «Бернард» 6 шт.

         Відповідно до п. 1 ч. 4.ст. 169 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо, позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Враховуючи викладене, оскільки позивач вимоги ухвали про залишення адміністративного позову без руху не виконав, адміністративний позов підлягає поверненню.

Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом (ч. 8 ст. 169 КАС України).

             Керуючись ст.ст. 169248294295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, —

У Х В А Л И В:   

             1. Повернути позовну заяву позивачу.

           2. Копію ухвали про повернення позовної заяви надіслати позивачу разом із позовною заявою й усіма доданими до неї матеріалами.

 

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею в порядку ст. 256 КАС України.

Апеляційна скарга на цю ухвалу може бути подана до Одеського апеляційного адміністративного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд протягом п’ятнадцяти днів з дня її складання в порядку, визначеному ст.ст. 295-297 з урахуванням п. 15.5. Перехідних положень КАС України.

 

Суддя                                                                                             В. С. Брагар

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*