Не пропусти

Укртрансбезпека звинувачує депутата Ярошенка Р.І. у перешкоджанні перевірки автобусів біля АС «ДРУЖБА»

download

Кричущий випадок беззаконня та зухвальства у м. Вознесенську!!!!!

Як вже повідомлялось, сьогодні відбувається рейдова перевірка співробітників Управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області у м. Вознесенську. Під час виконання своїх посадових обов‘язків, здійснюючи заходи нагляду (контролю) згідно вимог чинного законодавства, проводячи перевірку біля автостанції «Дружба», інспектори Управління зустрілися з надзвичайно агресивним спротивом з боку депутата Вознесенської районної  ради Ярошенка Р.І. Так, він підбурював водіїв автобусів не надавати для перевірки документи, передбачені діючим законодавством, злісно перешкоджав при намаганні посадових осіб підійти до транспортних засобів, фізично відштовхуючи від автомобілів та ображаючи грубою лайкою.

На місце пригоди було викликано наряд поліції Вознесенського районного відділу НП у Миколаївській області. Від інспекторів Управління прийнято заяви, у відношенні громадянина Ярошенка Р.І. складено адміністративний протокол за ст.185-9 «Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника транспорту, який здійснює контроль за перевезенням пасажирів», розгляд якого відбудеться завтра у Вознесенському районному суді!!!
Зазначимо, що з боку Ярошенка Р.І. це не перший випадок такого злісного перешкоджання здійсненню посадовими особами Укртрансбезпеки своїх службових обов‘язків. Він вже вкотре, застосовуючи фізичну силу та образи, не допускає інспекторів до перевірки транспортних засобів, що належать ФОП Ярошенко І.Т., про що свідчать числені заяви від співробітників Управління до місцевого районного відділу поліції. Можливо, пора зупинити таке свавілля???

Укртрансбезпека.Миколаївська область.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*