Не пропусти

Україна – територія гідності та свободи

image-1

Сьогодні українці відзначають День Гідності та Свободи, який відзначається 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014. Цього дня українці вшановують відвагу, силу духу та стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей.

На знак вшанування Подвигу Героїв Революції гідності біля стели Героям Небесної Сотні на площі міського будинку культури сьогодні зібралися перший заступник голови районної державної адміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Тетяна Панова, голова районної ради Іван Бурдін, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Торопін, працівники райдержадміністрації, установ та організацій району.

Учасники зібрання пригадали події, на честь яких було засновано День Гідності та Свободи, хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за свободу і незалежність України, побажали миру та злагоди.

«Це пам’ятна і водночас скорботна дата, коли ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали найдорожче, що вони мали, — власні життя під час Революції Гідності. Боляче, що гинуть кращі сини українського народу. І сьогодні ми  вшановуємо їхню пам’ять. Вклоняємося всім тим, хто нині боронить кордони нашої держави захищаючи її цілісність. Ми повинні пам’ятати про непросту історію нашої держави, її палких патріотів. Маємо надію на мирне небо над нашими головами. Бажаю злагоди, віри в щасливе майбутнє України», — наголосила Тетяна Панова.

На останок присутні поклали квіти до стели загиблим героям за незалежність України.

img_20181121_110749

img_20181121_111027

img_20181121_111037

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=59406

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.