Учителі музики міста діляться досвідом з колегами області

30 січня 2018 року на базі міста Вознесенська відбулася виїзна педагогічна практика слухачів курсів підвищення кваліфікації для учителів музичного мистецтва та інтегрованих курсів «Мистецтво» і «Художня культура» Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Програма педагогічної практики була досить насиченою. Для колег з усієї області, які завітали до нашого міста у супроводі методистів МОІППО Кібалової Тетияни Валеріївни та Крика Дмитра Олексійовича, гостинно відчинила двері Вознесенська ЗОШ №8, де відбулося засідання педагогічної майстерні з теми «Формування життєвих та предметних компетентностей шляхом використання ІКТ на уроках музики». В рамках заходу був проведений відкритий урок для учнів 7 класу на тему «Електронна музика» учителем музичного мистецтва, Лауреатом фінального етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» у номінації «Музика» Руденко Павлом Миколайовичем.

Також Павло Миколайович представив до уваги колег виступ наймолодших артистів – учнів першого класу, що навчаються за новою програмою в рамках пілотного проекту «Нова українська школа», з презентацією проекту «Акустичні інструменти».

Підсумком візиту гостей до ЗОШ №8 став інтелектуально-творчий турнір – конкурс знавців мистецтва «Арт-простір», який провела методист міського науково-методичного центру Руденко Ольга Миколаївна. Усі учасники заходу із задоволенням змагалися за звання «Найкращий знавець мистецтва».

Наступним закладом, що приймав гостей нашого міста стала Вознесенська ЗОШ-інтернат «Обдарованість». Директор школи Доценко Людмила Олександрівна провела цікаву та змістовну екскурсію, в ході якої розповіла про життя шкільного колективу. Учитель музичного мистецтва ЗОШ-інтернату «Обдарованість» Стацюк Наталія Валеріївна провела для педагогів урок музичного мистецтва в 4 класі на тему «Народна музика».

На завершення відвідин Вознесенська гості завітали да однієї з «родзинок» нашого міста – музею Є.А.Кібрика. Усі присутні були вражені емоційною та змістовною екскурсією, яку провела екскурсовод Качалкіна Наталія Олексіївна. Учителі мистецтва, які взяли участь у виїзній педагогічній практиці на базі нашого міста подякували організаторам за високий організаційний рівень та позитивні емоції, які вони отримали під час перебування на Вознесенщині.

Методист МНМЦ Руденко О.М.

http://uovmr.net.ua/%

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*