Не пропусти

Учитель фізкультури ЗНОЗ №3 Берков В.М. увійшов до складу учасників другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

screenshot_9

Затверджено умови та порядок проведення третього (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Третій (заключний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року» проводитиметься у квітні 2018 року, проте вже сьогодні освітянська громадськість може ознайомитися з умовами та порядком його проведення. Відповідний лист Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 № 1/9-508 (http://mon.gov.ua/activity/education/vseukrayinskij-konkurs-uchitelroku-2018/normativno-pravova-baza.html) оприлюднено на офіційній сторінці конкурсу.

У документі йдеться, що з 01 по 22 жовтня 2017 року буде відкрито єдину платформу, де вчителі, які бажають взяти участь у конкурсі, зможуть зареєструватися на перший (районний) тур. Традиційно учасниками конкурсу є педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за основним місцем роботи. Але цьогоріч у конкурсі на загальних умовах зможуть взяти участь і викладачі загальноосвітньої підготовки професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Конкурсні випробування третього (заключного) туру проводитимуться в очній формі та передбачатимуть два етапи: відбірковий та фінальний. Під час відбіркового етапу конкурсанти пройдуть тестування з фахової майстерності, виконають практичну роботу та продемонструють методичну компетентність. На фіналістів, які успішно пройшли попередній етап, очікують конкурсні випробування «Урок» та «Навчальний проект». Відбіркові та фінальні змагання третього (заключного) туру будуть відкриті для громадського спостереження, про що окремо йдеться в умовах конкурсу.

Відеозаписи конкурсних випробувань розміщуватимуться на офіційній сторінці конкурсу (http://mon.gov.ua/activity/education/vseukrayinskijkonkurs-uchitel-roku-2018/). Довідково: відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 № 866 всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018» проводиться у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

http://uovmr.net.ua/%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%b0%d1%94%d0%bc%d0%be/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*