Не пропусти

Учасники АТО разом з матерями загиблих воїнів на Сході України обирали місце для встановлення пам’ятника вознесенцям, які віддали свої життя за Україну

12 жовтня 2018 року в переддень свята Дня захисника України на зустрічі з учасниками АТО та матерями загиблих воїнів під час російсько-української війни на Сході України останні звернулись до керівництва міста з ініціативою щодо встановлення пам’ятника їхнім загиблим синам в Парку 1 травня.

31 жовтня було ініційовано робочу зустріч в Парку 1 травня з учасниками АТО, керівництвом міста та матерями загиблих воїнів щодо вирішення конкретного місця для встановлення пам’ятника загиблим учасникам АТО та висловлення усіма зацікавленими сторонами своїх думок з даної теми.

Керівництвом міста усі думки було почуто. Далі ведуться консультації. Усі побажання та думки будуть враховані.

Також запрошуємо усіх учасників АТО міста Вознесенська висловити свої побажання та пропозиції щодо питання увіковічення пам’яті про подвиг тих, хто встав на захист України в скрутний час та пішов на війну з агресором, а також тих, хто віддав свої життя за свободу України у війні на Сході України. Зі своїми ідеями та пропозиціями ви можете звертатись до громадської організації «Вознесенська спілка учасників АТО».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 • http://voz.gov.ua/novini/1222-uchasnyky-ato-razom-z-materiamy-zagyblyh-voiniv-na-shodi-ukrainy-obyraly-misce-dlia-vstanovlennia-pamiatnyka-voznesenciam-iaki-viddaly-svoi-zhyttia-za-ukrainu.html

4 комментарии

 1. Георгій

  До цієї фрази «Керівництвом міста усі думки було почуто. » треба додати які пропозиції обговорювалися. А саме:
  — На думку учасників АТО Парк 1-го травня категорично не підходить для встановлення там пам’ятника загиблим від російської агресії на сході України.
  — пам’ятник загиблим від російської агресії на сході України має бути розташовано на площі Центральній. Війна йде з 2014-го року, майже кожен день від рук сепаратистів та російських найманців гинуть захисники територіальної цілісності України. Вони, стримуючи російську агресію, ціною свого життя та здоров’я, забезпечують нам мир та спокій, можливість не бачити усіх жахів війни.
  — на пам’ятному камені, що стоїть на Центральній площі та є тимчасовим пам’ятним знаком загиблим у АТО, має з’явитися нова табличка, яка буде об’єктивно відображати події, в наслідок яких загинули наші побратими. А саме, визначати, що вони загинули внаслідок агресивних військових дій з боку РФ.
  — привести до ладу сквер Горького (на клубі залізничників) та створити там меморіал пам’яті.

 2. Корнет

  І ще одне питання. Якщо пам’ятний знак загиблим в АТО буде перенесено в інше місце, то що тоді буде зі стелою Небесної сотні? ЇЇ теж будуть переносити ?

 3. Олександр

  Ународа є такі думки:
   …. «Чи не ставлять пам’ятників усім загиблим коли смертний список ще не дописаний — війна ще не закінчена …, а значить, про горе …, смерті будуть ще …, а ще не вбитим ставити пам’ятник як загиблим на наш погляд — блюзнірство! »
  Головний і гідний пам’ятник загиблим, пораненим, осиротілим, знедоленим і ненародженим це гідне життя у процвітаючій Україні!
  І цим треба в першу чергу займатися всім органам влади, а не жирувати на тлі горя і злиднів. Чи не торгуватися з воїнами АТО, як це в м.Вознесенську, мовляв ми Вам і земельку наділимо і пам’ятник поставимо, Ви тільки в плітіку не лізьте.
  Багато так бачать і думають, і я так само підтримую цей погляд.

 4. Корнет

  Відносно землі — це занадто сказано!.Землі у Вознесенську для воїнів АТО в місті Вознесенську НЕ МАЄ… Так сказав міський голова

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.