Не пропусти

У Вознесенську збудують футбольне поле зі штучним покриттям

Об’єднаними територіальними громадами та районами Миколаївщини ведуться роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації для побудови або реконструкції футбольних майданчиків. Про це стало відомо у ході наради під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи стосовно будівництва футбольних майданчиків в області, у вівторок, 28 листопада.

image-2

На нараді з керівництвом ОТГ та представниками районів, було обговорено основні питання щодо будівництва футбольних майданчиків зі штучним покриттям, що фінансуватимуться за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів. Вже зараз райони та ОТГ проводять роботи по проектуванню. Наступним етапом стане проходження експертизи.

image-3

Окремо Валентин Гайдаржи наголосив на потребі прискорення процесу виготовлення документації, зазначивши, що все має бути виконано згідно технічних вимог та процедур, яких потребує робота такого плану.

image-4

Зазначимо, що Миколаївщина подала 13 проектів на будівництво або реконструкцію футбольних полів зі штучним покриттям, на які Урядом виділено цього року 270 мільйонів гривень.  Футбольні майданчики облаштують у Баштанській, Чорноморській, Нечаянській, Коблевській, Галицинівській, Мостівській ОТГ, а також у Вітовському, Березнегуватському, Кривоозерському, Казанківському, Братському районах та м. Вознесенську.

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=42299

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*