У Вознесенську відбувся фінал області з футзалу серед учнів п’ятих класів

Все більш популярним стає футбол у залах – футзал. 23-24 лютого на спортивні базі ЗОШ №7 відбувся фінал області з цього виду спорту серед учнів п’ятих класів. На фінальні змагання до м. Вознесенська завітали дванадцять команд з районів і міст області. На церемонії відкриття змагань були присутні голова Миколаївської федерації футболу Пасічник. О.С. і начальник Миколаївського відділення Комітету з фізичного виховання МОН України Кулішов О.Ю. після теплих побажань від гостей капітанам команд були вручені м’ячі. І розпочалась боротьба за вихід у четвірку кращих команд області. Спочатку команди провели групові турніри, а 24 лютого розіграли призові місця. Юні футболісти Первомайська, Вознесенська, Березнегуватого та Ольшанська і склали ту четвірку команд, що боролися за призові місця. Тож призові місця розподілилися таким чином: ІІІ місце посіла команда Ольшанської школи, ІІ місце – команда господарів змагань – Вознесенська ЗОШ №6, перше місце виборола Первомайська ЗОШ №5.

Вітаємо переможців і призерів обласного етапу Всеукраїнських змагань з футзалу « Шкільна футзальна ліга України сезону 2017-2018 рр.»

Хочу подякувати адміністрації ЗОШ №7 за теплий прийом учасників змагань. Окрема подяка ученицям 3 класу ЗОШ №7 за прекрасний парад під час відкриття змагань. Також слова подяки заслужили представники ЦДЮТ за церемонію відкриття змагань. Отже, свято футболу удалось н

а славу.

http://uovmr.net.ua/%d1%84%d1%83%d1%82%d0%b7%d0%b0%d0%bb/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*