Не пропусти

У Вознесенську та Миколаєві найвищий в області рівень підліткової злочинності, а прокурор радить прочитати його книгу

15 серпня 2017 року, за ініціативи прокуратури Миколаївської області відбулась спільна нарада, на якій обговорили стан протидії підлітковій злочинності у 2017 році, а також заходи, спрямовані на виявлення та запобігання злочинним проявам у дитячому середовищі.

У нараді взяли участь перший заступник прокурора області Олександр Білоус, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кіндратів, керівники правоохоронних органів, органів державної влади та місцевих прокуратур.

Розпочинаючи нараду, Олександр Білоус зазначив, що в регіоні упродовж  поточного року спостерігається ріст злочинності серед неповнолітніх. Найбільший ріст спостерігається у містах Миколаєві та Вознесенську, Врадіївському та Кривоозерському районах.

У структурі дитячої злочинності переважають злочини майнової спрямованості: крадіжки (72%), грабежі (15%) незаконне заволодіння транспортними засобами (5 %).

Нарадою визначено, що негативна тенденція щодо росту злочинності в регіоні потребує негайного реагування та вжиття додаткових заходів усіма уповноваженими органами системи профілактики.

Однак, учасники наради дійшли спільної думки, що, попри виконання ними покладених повноважень, без батьківського повсякденного піклування позитивних результатів ми не досягнемо, адже світогляд дітей щодо норм і правил поведінки в суспільстві, їх законослухняність формується в кожній сім’ї.

Підбиваючи підсумки наради, заступник прокурора області Олександр Білоус подарував усім учасникам наради книгу Вільяма Голдинга «Володар мух» та зауважив, що основною ідеєю твору, на думку критиків, є вимога до усіх, хто живе на землі, особистої відповідальності за те, що відбувається навколо. Автор писав свій твір задля того, щоб застерегти людство і людину від абсурдного руйнування навколишнього світу, від зла і звіриних інстинктів та попередити, що є ще час отямитися, повернутися лицем до духовності. Гра у самостійність, життя без заборон і повчань призводить до руйнації душі.

 

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

http://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=213878&fp=10

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*