У Вознесенську пройшов традиційний турнір по футзал серед юнаків 2007-2008 р.н.

В  місті Вознесенськ, впродовж двох днів, 9-10 січня, проходив  традиційний футбольний турнір,  присвячений В. Мустяці – воїну-афганцю, видатному тренеру Вознесенскої ДЮСШ з футболу.

Кожного року на свято футболу до Вознесенська приїжджають команди із різних міст  України. Цього разу завітали команди із с.м.т. Березівки  (Одеської області), Благодатного, Арбузинки,  Дорошівської ОТГ,  та дві команди  міста ДЮСШ-1, ДЮСШ-« Сокіл». За умовами змагань у спортивних перегонах виступають юні футболісти 2007-2008 р.н.

Дуже приємно, що федерація футболу Миколаївської області на чолі з Олександром Пасічним та  КО Вознесенський міський центр ФЗН « Спорт для всіх» директор Алексеєв І.С. та управління  освіти Вознесенської міської ради активно підтримують такі турніри та сприяють розвитку спорту серед молоді.

В перший день турніру учасників змагань привітав заступник голови федерації з футболу Миколаївської області Олександр Балакін і побажав учасникам змагань не забувати героїв-земляків та продемонструвати красиву безкомпромісну гру, щоб переміг найсильніший.

Після дводенних змагань визначились переможці турніру.  Третє місце посіла команда ДЮСШ  Березівка Одеської обл., друге місце виборола команда ДЮСШ м.Вознесенськ (тренери Лисейко М.В. та Мазур В.С. ), а переможцями турніру стали вихованці об’єднаної команди ДЮСШ- « Сокіл» м. Вознесенськ (тренери Р.Л.Дроздова та Бредуна О.В.).

Були визначені і кращі  юні футболісти  турніру: Козирь Св’ятослав, Ярошенко Станіслав, Абгорян Давид, Черток Сергій, Чалий Вадим  і Остапов Андрій. Всім призерам  змагань були  вручені медалі, грамоти та кубки турніру, які надала ФФМО.

Побажаємо юним футболістам  постійно підвищувати свою спортивну майстерність і невпинно йти до подальших перемог.