Не пропусти

У Вознесенську порушуються права виборців

Як прозоро і відкрито почала працювати Вознесенська міська виборча комісія напередодні перших виборів в об’єднаній територіальній громаді?

(Репортаж з місця подій 30 серпня 2017 року)

А почалась вона з того, що голова міської виборчої комісії пан Кіценко Олександр Сергійович виставив із засідання цієї комісії спочатку голову громадської організації «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії», помічника депутата міської ради, експерта з питань об’єднання громад по Миколаївської області від Всеукраїнської Асоціації самоорганізації населення Тетяну Зелінську, а через 20 хвилин аналогічно поступив з депутатом міської ради Іваном Чорноморцем.

foto-dlya-karti-2-kitsenko-005-1

На всі аргументи небайдужих людей, які прийшли на засідання виборчої комісії, щоб ознайомитися з ситуацією щодо виборів в об’єднаній громаді міста Вознесенська та Новогригорівської сільської ради, про що так красномовно сповіщав міський голова Луков В.Д.- вони отримали «от ворот- поворот».

Додамо до цього, що засідання міської виборчої комісії проводилося у кабінеті секретаря міської ради Торжинської Лариси Михайлівні (?)

В її присутності відбувався весь цей «беспредел» з боку голови комісії Кіценка О.С. На її очах виставили з кабінету спочатку помічника депутата міської ради, а потім вже іншого депутата міської ради.

На кого працюємо, панове?

Посада голови міської виборчої комісії не є довічною, і по спадку не передається. А якщо у когось є «зв’язки», «криша» і тому подібне у Центральній виборчій комісії – то всьому приходе край.

І я, Тетяна Зелінська, зроблю все, що зможу, щоб негідна, некваліфікована особа, до того ж, хам, недалека людина та особа, які постійно принижує гідність інших людей, не знайшла підтримки в ЦВК навіть на посаду члена комісії.

Прошу підтримки у небайдужих людей, для яких честь і гідність простого громадянина – є вищою за всі посади.

Моя адреса у Фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100001285255623

Електрона пошта : vpolit2@gmail.com/

Якщо Ви теж за право кожного з нас на доступ до інформації , за справедливість, захист честі і гідності кожного з громадян ( які крім нас ніхто виборювати не буде) — розішліть це повідомлення по своїх друзях, по інтернет-сайтах, по громадських організаціях.

screenshot_10screenshot_9

Джерело: http://vozfor.net/threads/prozorist-ta-vidkritist-miskoji-viborchoji-komisiji.1180/

1 комментарий

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*