Не пропусти

У ВОЗНЕСЕНСЬКУ ПЛАНУЄТЬСЯ ВПРОВАДЖЕННЯ «БЮДЖЕТУ УЧАСТІ»

2 лютого під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулася чергова нарада щодо впровадження «бюджету участі».
Головною темою наради стало питання ідентифікації (реєстрації) користувачів на електронній платформі. Задля підключення нашого міста до цієї системи розробники «бюджету участі» запитують персональні дані усіх мешканців міста, а саме – ПІБ, серію та номер паспорта, ідентифікаційний код та адресу проживання. Для того аби подати на розгляд проект чи проголосувати за іншу цікаву ідею мешканцю потрібно буде відсканувати свої документи та прикріпити їх до реєстраційної форми на електронній платформі.

27750590_961124237396933_6241683131061802905_n
Але місцевими спеціалістами в ІТ – сфері запропоновано розробникам інший варіант – при реєстрації на платформі вознесенець буде вводити свій персональний номер з «Картки вознесенця», що надасть змогу системі ідентифікувати користувача. Адже варіант, запропонований розробниками, є дуже незручним. Проаналізувавши досвіт інших міст України у користуванні цією електронною платформою, можна зробити висновок, що відсоток користувачів є достатньо невисоким у зв’язку з цими вимогами.
Тож наразі між Вознесенськом та розробниками платформи йдуть перемовини задля того, аби відвідувач «бюджету участі» мав змогу ввести вдома перед ПК чи з власного смартфону номер «Картки вознесенця» та без усіляких перешкод донести свою пропозицію чи голос до влади.

27337144_961124234063600_3048450411638633161_n
У разі відмови розробників від пропозиції, яку надали наші спеціалісти, місто не буде брати участь у цій ініціативі. Але є варіанти, як зробити «бюджет участі» на місцевому рівні. Для цього можливо використати власні ресурси, такі як – оновлений інформаційний інтернет-портал чи платформа «Розумне місто», з якою місто нещодавно почало співпрацю.
Нагадаємо! Громадський бюджет – це інструмент активних громадян для зміни міста на краще. Кожен бажаючий мешканець міста може пропонувати власний проект та проголосувати за інші цікаві ідеї на електронній платформі. Проекти, які найбільше підтримають мешканці громади, будуть реалізовані міською владою.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

https://www.facebook.com/%D0%9C

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*