У Вознесенську на підставі доручення ОДА перевірять якість питної води

Органам місцевої влади доручено спільно з профільними службами доручено розробити комплексні профілактичні заходи по забезпеченню доступу населення до питної води гарантованої якості, укомплектуванню дезінфікуючими засобами об’єктів соціальної сфери, додержанню правил торгівлі харчовими продуктами.

48199n94com7fm9103c5

У разі виявлення і підтвердження невідповідної якості питної води, будуть вжиті заходи по обмеженню діяльності таких об’єктів, усуненню небезпечних для здоров’я людини факторів та тимчасовому забезпеченню населення питною водою належної якості.
Департаменти освіти і науки, соціального захисту населення та управління охорони здоров’я облдержадміністрації, в свою чергу, мають забезпечити перевірку регламентів дезінфекції резервуарів зберігання питної води в підвідомчих установах, в тому числі її підготовки на колективних установках доочищення питної води, здійснити перевірку її якості на мікробіологічні показники. Посилити санітарні вимоги до належного утримання приміщень, забезпечення установ і закладів миючими і дезінфікуючими засобами.
Головне управління Держпродспоживслужбив області перевірить якість питної води на пунктах доочистки і розливу в м.Миколаїв, а також якість питної води та безпечність продуктів харчування, які реалізуються на споживчих ринках.

 

 

http://mayu-pravo.com/news/view/na-mikolayivschini-pereviryat-yakist-pitnoyi-vodi-a21125/

1 комментарий

  1. Сергей Колесников

    Дуже схоже на чергову атаку аесівців. Ну дуже їм хочеться довести, що вони роблять чисту воду після АЕС, ГЕС та ГАЕС і 20,7. Але, на жаль, із тексту видно лише одне — додадуть у воду побільше хлорки. Як результат- здохнуть всі мікроорганізми відразу, а макроорганізми ( скотина та людина) зроблять це трохи пізніше. Впевнений, що ми не побачимо аналізу води по всім показникам, яких вимаає ГОСТ, і з потрібною періодичністю. І не будуть притягнуті продавці нашої «питної» води.А трітій, який ВЕСЬ покидає проммайданчик ЮУ АЕС, залишиться поза контролем. І уголовних «кар`єристів» ніхто не потурбує. І зона водоохоронна над підземним озером не буде створена. І вимирати будемо, як і раніше, або швидше з кожним роком.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*