Не пропусти

У Вознесенську може з’явитись посада першого заступника міського голови

Відповідне рішення «Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік» планується ухвалити на сесії міської ради 22 вересня 2017р.

 

bez-nazvaniya

Проект рішення

УКРАЇНА
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
Від 22 вересня 2017 року № ___                                                   сесія VII скликання

м. Вознесенськ

Про внесення змін до структури та

загальної чисельності виконавчих

органів Вознесенської міської ради

на 2017 рік

 

З метою упорядкування структури виконавчих органів ради, удосконалення виконан-ня власних та делегованих повноважень, розглянувши пропозиції міського голови та постій-ної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’яз-ків з громадськістю, керуючись статтями 2, 4, 5, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», пунктом 5 частини першої статті 26 Закону України «Про міс-цеве самоврядування в Україні», Вознесенська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до структури виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік , затвердженої рішенням Вознесенської міської ради від 23 грудня 2016 року №3 «Про структуру та загальну чисельність виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік», виклавши її в новій редакції, що додається.
 2. Внести зміни до загальної чисельності виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік, затвердженої рішенням Вознесенської міської ради від 23 грудня 2016 року № 3 «Про структуру та загальну чисельність виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік», виклавши її в новій редакції, що додається.
 3. Рішення набирає чинності з 01 грудня 2017 року.

 

Міський голова                                                                          В.Д.Луков

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення міської ради «Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів міської ради на 2017 рік»

 

 1. Обґрунтування необхідності прийняття цього рішення:  Затвердити проект рішення Вознесенської міської ради «Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів міської ради на 2017 рік». 3. Загальна характеристика та основні положення проекту рішення: Обґрунтування містить посилання на статті 2, 4, 5, 10 Закону України «Про службу в орга-нах місцевого самоврядування», пункту 5 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»1) ввести посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих ор-2) створити відділ управління персоналом апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради у кількості 4 штатних одиниць за рахунок 2 штатних одиниць загального відділу апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради, 1 штатної одиниці відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради та 1 штатної одиниці відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно апарату Виконав-чого комітету Вознесенської міської ради;4) зменшити чисельність Управління комунальної власності Вознесенської міської ради на 0,5 ставки штатної одиниці прибиральниці службових приміщень.
 2. 3) створити відділ адміністративно-господарського забезпечення апарату Виконавчого ко-мітету Вознесенської міської ради у кількості 12 штатних одиниць за рахунок 1 штатної одиниці загального відділу апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради, 1 штатної одиниці відділу надання адміністративних послуг апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради , 9 штатних одиниць господарської групи апарату Виконавчого комітету Вознесенської місь-кої ради, 0,5 ставки Управління комунальної власності Вознесенської міської ради та 0,5 ставки введеної додатково;
 3. ганів ради за рахунок посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
 4. Пропонується в Структуру виконавчих органів Вознесенської міської ради на 2017 рік внес-ти такі зміни:
 5. Проект складається з законодавчого обґрунтування та 3-х пунктів.
 6. 2. Мета та завдання проекту рішення:
 7. Проект підготовлений враховуючи пропозиції міського голови та постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та зв’язків з громадськістю

 

 1. Стан нормативно-правової бази:

Нормативною базою в даній сфері правового регулювання є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

 

 1. Фінансово-економічне обґрунтування:

Реалізація зазначеного проекту потребує збільшення чисельності апарату Виконавчого ко-мітету Вознесенської міської ради на 2017 рік та додаткових фінансових витрат з міського бюд-жету на 0,5 ставки прибиральниці службових приміщень.

 

 1. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття проекту рішення:

Прийняття міською радою рішення « Про внесення змін до структури та загальної чисель-ності виконавчих органів міської ради на 2017 рік» дасть можливість апарату Виконавчого комі-тету Вознесенської міської ради якісно виконувати власні та делеговані повноваженння.

 

 1. Проект рішення розміщений на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська 22.08.2017 року.

 

 1. Суб’єкт подання: загальний відділ апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

 

 

Начальник загального відділу апарату

Виконавчого комітету Вознесенської міської ради                                       Н.А.Охрімчук

 

 

 

2 комментарии

 1. Наблюдатель

  Вопросы:
  1. Первый зам на половине ставки уборщицы? Он альтруист?
  2. Принятие этого решения даст возможность качественно выполнять функции и решения. А сейчас получается не качественно? Каманде Лукафа в очередной раз палится
  3. Отдел управления персоналом ВМР. Уже из пальца высасываются функции и названия?

 2. Татьяна

  Первый зам будет сделан из должности простого зама. Думаю, что с этим будет связано и повышение его оклада и премии. Ведь первый — это не просто один из 3-х замов!
  А ликвидация 0,5 ставки уборшицы в Управлении коммунальной собственности — это, вообще дебилизм в последней стадии !
  6 кабинетов + коридор+ лестница — кто все это будет убирать?
  По очереди — каждый из 20-работающих в этих кабинетах?

  И вообще — политика «очільника міста» по отношению к своим подчиненным вызывает , мягко скажем, недоумение.
  Сначала забрали машины из всех управлений, теперь сокращают уборщиц.
  Это , что — забота о здоровье чиновников?
  Пусть больше ходят пешком, пусть физически поработают шваброй и веником???

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*