У Вознесенському районі щоб приховати крадіжку, троє зловмисників інсценували розбій

У Вознесенському районі охоронець одного з місцевих підприємств разом з подільниками вкрав 150 м силового кабелю з території підприємства, інсценувавши розбій.

03-39

Зокрема, встановлено, що вночі  23 січня на територію підприємства проникли невідомі та, погрожуючи охоронцю предметом, схожим на обріз мисливської рушниці, зв’язали його мотузкою та заволоділи мобільним телефоном. Після чого з території підприємства невідомі викрали силовий кабель, довжиною близько 150 м, та зникли.

За даним фактом Вознесенським відділом поліції розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 187 КК України.

За належного процесуального керівництва у вказаному кримінальному провадженні правоохоронцями встановлено, що фактично мало місце інсценування розбійного нападу та завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину з метою уникнення викриття крадіжки майна підприємства.

Враховуючи викладене, кримінальне правопорушення перекваліфіковано з ч. 3 ст. 187 КК України на ч. 3 ст. 185 КК України.

Наразі, встановлено та затримано трьох чоловіків, причетних до вчинення вказаного злочину – охоронця та двох його подільників. Ними виявилися жителі міста Вознесенська та Вознесенського району, віком 35, 36 та 40 років. Двоє з зловмисників неодноразово вже притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних корисливих злочинів майнової спрямованості.

Викраденим майном вони розпорядилися на власний розсуд — кабель здали на металобрухт.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, перевіряється причетність вказаних осіб до вчинення інших аналогічних злочинів.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*