Не пропусти

У Вознесенському районі розіграли “Кубок відкриття сезону”

13 червня у с.  Ястребінове Вознесенського району пройшов Кубок відкриття футбольного сезону.

Команди привітав з початком сезону голова Асоціації футболу Вознесенського району Юрій Єленевський. Він побажав усім учасникам змагань здоров’я та спортивного азарту, а щоб тренування команд проходило більш якісніше, від Асоціації футболу Миколаївської області він презентував кожній по мячу.

Арбітраж змагань здійснювали: Михайло Коробань, Олексій Щербаніч, Артем Синельников. Спостерігач арбітражу здійснював Михайло Петрановський.

Усі команди футболістів азартно змагалися за перемогу на Кубку, проявляючи всю майстерність і мужність на футбольному полі.

Участь приймали такі команди: “Зорі над Бугом”, “Олександрівка”, “Прибужани”, “Таборівка”.

Всі чотири учасника Кубку відкриття шляхом сліпого жеребкування були поділені на пари. Час таймів було обмежено тридцятьма хвилинами.

Першими зійшлися команди  “Зорі над Бугом” — “Прибужани” (2:1)

Другими грали команди “Таборівка” — “Олександрівка” (3:2).

У боротьбі за звання бронзового призера в основний час переможця виявити не зуміли, тому пробивали серію пенальті. У ній більше пощастило“ Прибужанам”, які одержали перемогу над “Олександрівкою” з рахунком (4:1).

Фінальний поєдинок став справжнім насолодженням для вболівальників: було багато боротьби, гарних результативних передач, та шквал емоцій, про що свідчить велика кількість карток. І фінальний свисток арбітра зафіксував результат 2:0 на користь “Таборівки”.

Нагороди переможцю Кубку вручив заступник голови районної асоціації футболу Олександр Грущенко.